Kilka słów na powitanie

Tu możesz się przywitać i przedstawić (wymagane)

Moderator: Jan

Awatar użytkownika
Sceadugenga
Posty: 10
Rejestracja: 2021-04-19, 17:42
Lokalizacja: Kraków

Kilka słów na powitanie

Post autor: Sceadugenga » 2021-04-19, 19:54

Witam wszystkich,

Nazywam się Sceadugenga i nie jestem lutnikiem :-) Covidowa sytuacja sprawiła, że z desperacji postanowiłem wrócić do młodzieńczego marzenia, tzn. samodzielnego wykonania gitary basowej (a może dwóch). Na początek, dla wprawy, chciałem jednak zacząć od lekkiego podrasowania mojego Precla.

Dalsze plany to budowa hybrydy Precision-Jazz. Nie mam na myśli typowego PJa, lecz korpus Precla, przystawki i gryf Jazza.

A już super dalekosiężne plany to zrobienie kopii Steinbergera Spirit XT-2. Wiem, że budzi mieszane odczucia, ale jakoś nie może mi wyjść z głowy wspomnienie Rogera Glovera grającego na Steinbergerze chyba podczas trasy "The Battle Rages On".

Mam nadzieję, że nie będę zadawał super głupich pytań, ale moja wiedza to kilka miesięcy czytania forów i oglądania materiałów na YT. Niestety z racji tego, że nie mam własnego warsztatu, będę musiał w pewnej mierze polegać na prefabrykatach, albo fachowej pomocy.
Awatar użytkownika
Jan
Posty: 1987
Rejestracja: 2017-05-11, 19:22
Lokalizacja: Racibórz

Re: Kilka słów na powitanie

Post autor: Jan » 2021-04-19, 19:58

Witaj. Trafiłeś we właściwe miejsce. Jest tu trochę osób, którym udało się spełnić marzenie podobne do twojego.
Pozdrawiam Janek
ODPOWIEDZ