Spóźnione DZIEŃ DOBRY :-)

Tu możesz się przywitać i przedstawić (wymagane)

Moderator: Jan

iskmon
Posty: 3
Rejestracja: 2016-07-07, 21:24

Spóźnione DZIEŃ DOBRY :-)

Post autor: iskmon » 2016-07-10, 11:00

Przywrócona do porządku panujacego na forum (tu ukłon dziękczynny w stronę poco), niniejszym witam się z kolegami i ...koleżankami :-D

Nie napiszę ile mam lat, bo to nie ma żadnego znaczenia, a poza tym to tajemnica; nadmienię zaś, co istotne,że nie mam pojęcia o lutnictwie i nie potrafię grać na żadnym instrumencie, choć muzyka stanowi ważny element w mojej życiowej mozaice.

Więc pewnie zatanawiacie się, co też mnie do Was sprowadza.
Otóż właśnie, ta nieznajomość tematu lutnictwa skłoniła mnie do poszukiwania pomocy w zidentyfikowaniu skrzypiec, które to już jakieś parę lat temu wpadły w moje ręce (lubię starocie).
Zawsze były tylko piękną ozdobą mojej komody, ale pomyślałam, że chciałabym dowiedzieć się o nich czegoś więcej. Czy to isntrument z duszą? Czy sa one rzeczywiście takie stare jak mi sie wydaje?
Napisałam więc w tej sprawie wątek na Forum Lutniczym, umieściłam go w dziale historycznym z nadzieją na uzyskanie Waszej pomocy, ale... nie przywitałam się wcześniej z Wami (tak, tak, zrozumiałam swoje foux pas) :oops: Za co bardzo przepraszam.

Naprawiam więc co żle zaczęłam i bardzo proszę Was o pomoc w rozwikłaniu kwestii pochodzenia i wieku skrzypiec.
Z góry dziekuję za Waszą dobrą wolę i pomoc.
Serdecznie pozdrawiam
Monika
Awatar użytkownika
PiotrCh
Posty: 4398
Rejestracja: 2013-02-12, 00:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Spóźnione DZIEŃ DOBRY :-)

Post autor: PiotrCh » 2016-07-10, 23:26

cześć:)
powodzenia w identyfikacji.
pozdrowienia
Piotr
poco
Moderator
Posty: 4626
Rejestracja: 2010-12-06, 14:36
Lokalizacja: Blok Dobryszyce

Re: Spóźnione DZIEŃ DOBRY :-)

Post autor: poco » 2016-07-12, 01:55

Witaj i czerp do spodu ze skarbnicy forum, albowiem nie należy mówić , że coś "nigdy". :-D
Pozdrawiam, Ryszard
via vita curva est
ODPOWIEDZ