Witam

Tu możesz się przywitać i przedstawić (wymagane)

Moderator: Jan

kwazar
Posty: 15
Rejestracja: 2011-07-27, 16:51
Lokalizacja: Przeworsk, podkarpackie

Witam

Post autor: kwazar » 2012-08-29, 10:30

Mam na imię Kazimierz i sporo lat na karku. Kiedyś dawno temu "stworzyłem" gitarę na podstawie instrukcji w Młodym Techniku. Jak dzisiaj pomyślę jak to wyglądało to zgroza ale grało o to było wtedy najważniejsze. Po wielu latach postanowiłem znowu coś zrobić. Forum przeglądam od ponad roku plus wiele ciekawych linków w internecie. Mam sporo narzędzi i elektronarzędzi, gdyż bardzo lubię majsterkować. Praca w drewnie, szczególnie wykonywanie precyzyjnych elementów bardzo mnie uspokaja. Po pracy lubię zamknąć się w warsztacie i pracować z dala od codziennych problemów. Nawet moja żona nie protestuje. Sąsiad też podziwia moją cierpliwość a ja mu odpowiadam, że dzięki temu odreagowuję wszystko i dlatego ... jeszcze żyje (sąsiad). Forum bardzo mi się podoba, podziwiam rezultaty pracy wszystkich, którzy chcą się nimi pochwalić. Pozdrawiam wszystkich i będę starał się nie przeszkadzać.
poco
Moderator
Posty: 4626
Rejestracja: 2010-12-06, 14:36
Lokalizacja: Blok Dobryszyce

Post autor: poco » 2012-08-29, 14:48

No to do dzieła kolego! :-D Skoro już tu jesteś , to jest nieodzownym realizować to, dla czego zdecydowałeś się dołączyć do tej "bandy" nawiedzonych entuzjastów. :mrgreen:
Z treści powitania wnoszę, że nie są Ci obce arkana pracy narzędziami ręcznymi i elektronarzędziami. Zatem życzę udanych realizacji i wszystkich palców. ;-)
Pozdrawiam, Ryszard
via vita curva est
ODPOWIEDZ