Allo, allo!

Tu możesz się przywitać i przedstawić (wymagane)

Moderator: Jan

OlseNN
Posty: 125
Rejestracja: 2011-12-19, 10:34
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Allo, allo!

Post autor: OlseNN » 2011-12-19, 10:47

Witajcie.

Jak widać, jestem nowym użytkownikiem tego znakomitego forum. Jako gość przejrzałem już niemalże wszystkie wątki, ale ponieważ od czasu do czasu być może warto by było coś napisać, nadszedł czas na rejestrację.

Mniej więcej od roku pracuję nad gitarą typu semi-hollow body z blokiem z bubingi i zrobiłem przy niej już dość sporo, ale dość eksperymentalnymi metodami, które się oczywiście nie sprawdziły. Koncepcja ewoluuje i ostatecznie najprawdopodobniej nie będę wyważał otwartych drzwi. :) Dość powiedzieć, że jestem ponownie na etapie paru kawałków materiału, ale doświadczenia dzięki nieudanym próbom - bezcenne.

Chciałbym stworzyć wątek, w którym będę prezentował krok po kroku całość prac nad gitarą (lub gitarami - bo kolejne już się projektują) w taki sposób, jak się to robi w "build threads" na amerykańskim forum harmony-central. Ale na to jeszcze przyjdzie czas; mam nadzieję, że wkrótce.

Jestem dolnoślązakiem - ściślej, wałbrzyszaninem.
poco
Moderator
Posty: 4626
Rejestracja: 2010-12-06, 14:36
Lokalizacja: Blok Dobryszyce

Post autor: poco » 2011-12-19, 11:00

Jak by powiedział ksiądz-każda duszyczka jest ważna :D , tak i mam nadzieje będziesz ogniwem w naszym forumowym łańcuszku pozytywnie zakręconych fanów lutnictwa. Skoro przeczytałeś treści forum i potwierdzasz ich przydatność, to znaczy, że forum spełnia swoje zadanie. Witam i proszę prezentować swoje dokonania w konkretnym miejscu. Pozdrawiam, Ryszard
via vita curva est
ODPOWIEDZ