Pierwszy Projekt

Tutaj trafiają tematy i posty obrazujące wszelkie błędy i nieprawidłowe działania.

Moderator: poco

mgmati10
Posty: 33
Rejestracja: 2015-09-17, 00:01
Lokalizacja: Szklarska Poręba

Re: Pierwszy Projekt

Post autor: mgmati10 » 2016-11-19, 13:30

Później jakieś próbki brzmieniowe wrzucę dla zainteresowanych :)
"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy."
piotrkol7
Posty: 130
Rejestracja: 2016-03-13, 15:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pierwszy Projekt

Post autor: piotrkol7 » 2016-11-19, 13:37

Panowie, nie przesadzajcie. Gitara wygląda bardzo ładnie, gra, stroi, po co się czepiać? Przypomnijcie sobie lepiej swoje pierwsze instrumenty. Chłopak zrobił coś, co gra i nieźle wygląda, myślę, że nie ma co go demotywować i zatrzymywać w tym jakże haniebnym dziale ;) Każdy popełnia błędy, a przecież nauka polega na tym, że te błędy się eliminuje - z każdą kolejną gitarą będzie ich coraz mniej.
Pozdrawiam.
popik10

Re: Pierwszy Projekt

Post autor: popik10 » 2016-11-19, 13:52

Proponowal bym raczej zostawić to gdzie jest. A w "nasze dzieła" opisac gitarę. Przez to że instrument zostal skończony nie da sie zmienić procesu jego tworzenia. To moje zdanie. Naciski userow uwzgledni bądź nie admin. :-)
Probki dzwiekowe i lepsze zdjęcie a na pewno trzeba umieścić w stosownym dziale.
I żeby nie bylo, nikomu skrzydeł nie chce podcinac.Tylko co wyniesie z tego kolejna rozpoczynajaca z drewnem przygode osoba?
popik10

Re: Pierwszy Projekt

Post autor: popik10 » 2016-11-19, 15:40

Może masz rację, może forum faktycznie nie jest posprzątane jak być powinno, w końcu dawno tego nie robiłem :-)
Zaniedbałem obowiązki. :-(
Niniejszym na rzecz Twoją Piotrku zrzekam się tytułu moda i wszystkich z tym związanych przyjemności. Jeśli tylko admin i pozostały mod zaakceptują decyzję - o co proszę.
Piniu, Ciebie proszę o zmianę mojego statusu.
Może, faktycznie mam za bardzo podejście zero-jedynkowe, ale innego nie potrafię mieć.
Piotrze, liczę, że otworzysz ludzi na pasję i będziesz mocno motywował.
Powodzenia :-)
popik10

Re: Pierwszy Projekt

Post autor: popik10 » 2016-11-19, 15:53

No ale trzeba wykorzystywać potencjał :-)
Dla czego zostawiać jak jest skoro może być lepiej??
Ja widzę w Tobie pasję, zdecydowanie, podejście pedagogiczne, wyrozumiałość. Żal zostawiać takich ludzi i nie dawać możliwości kierowania.:-)
Mam świadomość swojej małości i chętnie zrobię lepszym miejsce.
Piniu - zgódź się, obiecuję, że nie przestanę dłubać w drewnie :-)
piotrkol7
Posty: 130
Rejestracja: 2016-03-13, 15:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pierwszy Projekt

Post autor: piotrkol7 » 2016-11-19, 16:34

Piotrze, ale musi być i zły, i dobry glina ;)
Jak najbardziej popieram propozycję popika, chociaż nie musi ustępować ze stanowiska, trzech moderatorów to dalej nie jest za dużo.
Awatar użytkownika
molu
Posty: 1418
Rejestracja: 2012-02-21, 14:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Pierwszy Projekt

Post autor: molu » 2016-11-19, 18:22

Sio do innego wątku.

T.
popik10

Re: Pierwszy Projekt

Post autor: popik10 » 2016-11-19, 19:01

O... i tu brak moda co potwierdza co zostało napisane.
PiotrCH na Moda!!!
A tu już temat zamykamy po upomnieniu Mola
Zablokowany