Niepotrzebny temat

Tutaj czekamy na waszą inicjatywę...To co powinno być a niema , to co jest a nie powinno być etc.

Moderator: poco

nieryey
Posty: 117
Rejestracja: 2009-04-13, 10:04
Lokalizacja: Bukowno

Niepotrzebny temat

Post autor: nieryey » 2010-04-28, 15:23

Irytuje mnie, ze już od dłuższego czasu tematy zakładane przez 'zielonych' lub 'mniej zielonych' użytkowników forum są przez tą bardziej obeznaną część forum olewane. Odsłon tematów jest hoho i jeszcze trochę, ale odpowiedzi - NIET... Irytuje mnie to bardzo, bo sam wstawiłem parę ważnych tematów, na które liczyłem uzyskać odpowiedź. Zauważyłem również, że zakładane są inne, czasem banalne tematy. OK, po to jest forum. Ale na te banalne tematy często wypowiadają się osoby, specjaliści, od których oczekiwana jest pomoc w bardziej skomplikowanych tematach, które tu na forum są martwe...

Forum jest stosunkowo nowe i dzięki temu na początku bardzo przypadło mi do gustu. Pewni niejedna osoba odnosi uczucie zniechęcenia się do niego, właśnie przez takie olewanie przez tutejszą elitę... Ciekawe, szczegółowe tematy pozostają bez odpowiedzi, podczas, gdy specjaliści zakładają nowe... Pozostawiam to wątek do osobistego wewnętrznego rozważenia dla każdego użytkownika forum, bo nie spodziewam się na niego rychłej odpowiedzi. Pozdrawiam.
Zenek_Spawacz

Post autor: Zenek_Spawacz » 2010-05-01, 15:04

Niestety masz duzo racji. Zakladajac to forum mialem nadzieje pisac o wiele wiecej ale stalo sie tak , ze nie mam juz internetu . Kazda wizyta na forum laczy sie z lazeniem po netcafe. W mojej dzienicy po prostu net nie dziala ,sa to efekty mieszkania w trzecim swiecie. Postaram sie jakos temu zaradzic bo rzeczywiscie forum troche kuleje . sorry...
nieryey
Posty: 117
Rejestracja: 2009-04-13, 10:04
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: nieryey » 2010-05-01, 15:18

W porządku, Panie Zenku. Jestem wyrozumiałą osobą i chciałem wnieść coś od siebie w sprawach organizacyjnych :) Mimo to zainteresowanie się niektórymi (lub wszystkimi) tematami osób wiedzących więcej od reszty byłoby naprawdę mile wdzianie z pewnością nie tylko przeze mnie :) Pozdrawiam :)
Bite my shiny metal ass!
popik10

Post autor: popik10 » 2010-05-04, 09:28

No niestety zgadzam się z opiniami Panów, sam zadałem pytania na które nie uzyskałem odpowiedzi, a według mnie nie były to czysto laickie pytania.
Można je w takim razie usunąć, bo jak się spodziewam, nie ma tu osób które maja wiedzę z zakresu kontrabasu.
Swoja drogą żal że forum skupia się głównie na gitarach.

Poozdrawiam
Popik
donkirk24
Posty: 253
Rejestracja: 2010-04-18, 15:31

Post autor: donkirk24 » 2010-05-04, 13:33

Szczerze to też się zgodzę z Panami
Dla mnie temat "lutnictwo" jest bardziej znany jako instrumenty akustyczne czyli wszystkie pudła.
Zenek_Spawacz

Post autor: Zenek_Spawacz » 2010-05-04, 20:39

Forum powstalo z mysla o amatorach dlatego , ze w polskojezycznym necie niewiele sie w tej materii dzieje. Lutnicy profesjonalisci jakos nie sa skorzy do dzielenia sie tajemnicami zawodu. Zawsze mnie to denerwowalo , stad ta proba forum... Jezeli chodzi o rady to trzeba brac poprawke , ze moga byc one udzielone tylko na podstawie opisow i zdjec , ogranicza to bardzo fachowosc , instrument trzeba obejrzec na zywo aby moc zadecydowac o technice i mozliwosciach naprawy , dlatego czasami jest lepiej nie zabierac glosu aby nie pokomplikowac uszkodzenia . Bierzcie rowniez Panowie poprawke na to , ze to co dla jednego jest rutyna , drugi ma poza zasiegiem mozliwosci bo do wykonania naprawy potrzeba praktyki. Posty z pytaniami bez odpowiedzi nalezy jak najbardziej zostawic , bo z czasem napewno ktos , kto udzieli porady lub doda ciekawy komentarz.
ODPOWIEDZ