Aktualizacja forum.

Tutaj czekamy na waszą inicjatywę...To co powinno być a niema , to co jest a nie powinno być etc.

Moderator: poco

Ender
Posty: 360
Rejestracja: 2009-01-19, 15:45
Lokalizacja: kuj-pom

Re: Aktualizacja forum.

Post autor: Ender » 2014-08-29, 09:35

Też mam 31.0, rozdziałka 1240x1024, zrzut w załączniku.
Załączniki
babol.jpg
Awatar użytkownika
Piniu
Posty: 2939
Rejestracja: 2011-02-15, 21:24
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Aktualizacja forum.

Post autor: Piniu » 2014-08-29, 11:32

Aaaa.. tutaj... faktycznie też nie mam dobrze. Myśleliśmy z Tanto chyba o czymś innym.

Dwie nowości:
- dymki z podpowiedziami pierwszego i ostatniego postu
- po kliknięciu w temat (nowe tematy, ostatnie posty itp) przechodzi do ostatniego nieczytanego jak na starym forum
Pierwotnie do tego służyła ikonka (kartka) obok tematu. Przełożyłem te linki względem siebie po prostu ;)
- dodałem upragnione oznaczanie działów jako przeczytanych w wynikach szukania
Zenek_Spawacz

Re: Aktualizacja forum.

Post autor: Zenek_Spawacz » 2014-08-29, 16:31

Dalej nie moge przeczytac prywatnej wiadomosci od Kombinata poniewaz nie moge znalezc sposobu na usuniecie starych maili , ktore zapychaja skrzynke , Wie ktos jak to sie robi?
Awatar użytkownika
molu
Posty: 1418
Rejestracja: 2012-02-21, 14:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Aktualizacja forum.

Post autor: molu » 2014-08-29, 18:06

Jeszcze takie pytanie - czy linki prowadzące na zewnątrz mogą otwierać się w nowej karcie? W poprzedniej wersji chyba tak było.

T.
popik10

Re: Aktualizacja forum.

Post autor: popik10 » 2014-08-29, 18:49

Dalej nie moge przeczytac prywatnej wiadomosci od Kombinata poniewaz nie moge znalezc sposobu na usuniecie starych maili , ktore zapychaja skrzynke , Wie ktos jak to sie robi?
Fakt, też nie mogę tego zrobić, nie ma "usuń"
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
michau25
Posty: 353
Rejestracja: 2010-09-27, 18:10
Lokalizacja: Katowice

Re: Aktualizacja forum.

Post autor: michau25 » 2014-08-29, 21:40

Zenek_Spawacz pisze:Dalej nie moge przeczytac prywatnej wiadomosci od Kombinata poniewaz nie moge znalezc sposobu na usuniecie starych maili , ktore zapychaja skrzynke , Wie ktos jak to sie robi?
Zaznaczyć wiadomości do usunięcia
na dole obok przycisku przejdź z listy zamiast "zanacz/odznacz jako ważne" trzeba wybrać "usuń" i nacisnąć przycisk przejdź
Ostatnio zmieniony 2014-08-29, 22:54 przez michau25, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Piniu
Posty: 2939
Rejestracja: 2011-02-15, 21:24
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Odp: Aktualizacja forum.

Post autor: Piniu » 2014-08-29, 22:40

molu pisze:Jeszcze takie pytanie - czy linki prowadzące na zewnątrz mogą otwierać się w nowej karcie? W poprzedniej wersji chyba tak było.

T.
postaram sie to zrobic. tez mnie to denerwuje

Tapnięte Tapatalkiem
Zenek_Spawacz

Re: Aktualizacja forum.

Post autor: Zenek_Spawacz » 2014-09-03, 15:06

Niewygodne to forum teraz. Jakies niezreczne i szata graficzna jest jakby wyblakla...
Tomakin
Posty: 1
Rejestracja: 2018-01-12, 10:17

Re: Aktualizacja forum.

Post autor: Tomakin » 2019-05-31, 10:47

Nie wiem, czy w odpowiednim temacie, jeśli nie, poproszę o przeniesienie do właściwego.
Przeglądam regularnie forum, czytam też stare tematy.
Nie wiem, czy tylko u mnie tak to wygląda z jakiegoś powodu, ale wypowiedzi użytkownika "darek" w większości wypadków są edytowane przez niego na ***
Nie wiem też jak reszcie forumowiczów, ale mnie to bardzo przeszkadza, bo często odpowiedzi autora wątku odnoszą się do słów wcześniej przez darka napisanych i tematy stają się mało przejrzyste, żeby nie powiedzieć męczące.
Darek czy jest jakiś powód takiego działania? Zrozumiem, jeśli ma to głębszy sens.
W temacie "Moje zmagania ze wzmacniaczami gitarowymi" , który obserwuję z zaciekawieniem i po cichu dopinguję twórcę, bo bardzo mnie inspiruje na 50 odpowiedzi, osiem, czyli niemal co szósta jest przez Ciebie wykropkowana.

P.S. Zanim zostanę posądzony ;-) o brak kindersztuby - witałem się już świeżo po rejestracji, ale mój temat zniknął po aktualizacji forum.
Załączniki
Bez tytułu.png
popik10

Re: Aktualizacja forum.

Post autor: popik10 » 2019-05-31, 11:08

To w zasadzie pytanie do Darka. Forum dopuszcza możliwość edycji własnych postów. I takie było jego działanie.
Awatar użytkownika
PiotrCh
Posty: 4398
Rejestracja: 2013-02-12, 00:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Aktualizacja forum.

Post autor: PiotrCh » 2019-05-31, 11:51

Niestety te krótkie w zasadzie posty darka - były najczęściej trafione w sedno problemu, a przynajmniej kierowało forumowiczów w odpowiednią stronę. Tym bardziej szkoda. Niemniej jednak - możliwość edycji postów jest słuszną opcją - przy założeniu, że piszą tu poważni ludzie, a nie trole.
pozdrowienia
Piotr
michqq
Posty: 582
Rejestracja: 2017-04-04, 20:57

Re: Aktualizacja forum.

Post autor: michqq » 2019-05-31, 13:22

każdy może pisać ale są granice między dyskusją a udzielaniem ludziom bezsensownych porad albo pisaniu o rzeczach o których nie ma się bladego pojęcia
:oops: :oops: :oops:
(Włącza się poczucie nieczystego sumienia)
ALe to chyba nie ja byłem powodem?
:?: :?:
Skrzypce – przyrząd do łaskotania wnętrza ucha za pomocą tarcia końskiego ogona o wnętrzności barana.
Awatar użytkownika
Jacek A. R.
Posty: 330
Rejestracja: 2015-10-17, 08:34
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Aktualizacja forum.

Post autor: Jacek A. R. » 2019-05-31, 13:47

Dla utrzymania miru domowego nie chcę rozwijać nawiązania do jakże słusznego w swej oczywistości stwierdzenia: @ Darka:
"... są granice między dyskusją a udzielaniem ludziom bezsensownych porad albo pisaniu o rzeczach o których nie ma się bladego pojęcia..."
.
Nie chodzi mi o "zamykanie komukolwiek ust", chodzi o ton danej wypowiedzi; często warto powstrzymać się od formy oznajmiającej, kategorycznie twierdzącej.

Natomiast jest dla mnie niejasnym powód braku wyraźnego określenia, o jakich gitarach dany wpis czy wątek traktuje. Z największym szacunkiem dla najróżniejszych typów tych instrumentów jeśli wpis ma w tytule "gitara" a traktuje o gitarach elektrycznych to nie jest to zbyt komunikatywne i prowadzi do nieporozumień a nawet do zniechęcenia. Podobnie artyści czy budowniczowie gitar elektrycznych mogą być zawiedzeni jeśli dany tekst traktuje np. o profilach ożebrowania i ich wpływu na charakterystykę i wartości dźwiękowe w różnych modelach gitar najogólniej zwanych klasycznymi.
- im więcej wolno -
- tym mniej wypada.
Awatar użytkownika
PiotrCh
Posty: 4398
Rejestracja: 2013-02-12, 00:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Aktualizacja forum.

Post autor: PiotrCh » 2019-05-31, 14:23

Chodziło mu o mnie - biorę to na klatę i możemy uznać, że już wszystko załatwione - przyjmuję karę publicznie:) Darek wracaj i nie kropkuj.
pozdrowienia
Piotr
popik10

Re: Aktualizacja forum.

Post autor: popik10 » 2019-05-31, 15:00

Raz uderzone, a nożyce odezwały się dwa razy :lol:
Ale czy trafnie? ;-)
ODPOWIEDZ