Zlecę wykonanie chassis/obudowy

Czyli ogłoszenia.

Moderator: Jan

Awatar użytkownika
Piotrek_Violin
Posty: 320
Rejestracja: 2011-08-26, 20:55
Lokalizacja: Oslo

Zlecę wykonanie chassis/obudowy

Post autor: Piotrek_Violin » 2016-02-20, 01:57

Jak w temacie, poszukuję zakładu/osoby która jest w stanie wykonać mi obudowę z aluminium/stali o mniej więcej taką Obrazek
wraz z lakierowaniem, lakierem młotkowym.
sinir
Posty: 22
Rejestracja: 2016-02-10, 11:27

Re: Zlecę wykonanie chassis/obudowy

Post autor: sinir » 2016-02-25, 20:17

Jak bardzo jest to pilne? w niedługim czasie z tego co wiem ma mi wjechać na warsztat strona internetowa firmy która robi różnego rodzaju skrzynki pod instalacje i wiem że robią też customy
Awatar użytkownika
Piotrek_Violin
Posty: 320
Rejestracja: 2011-08-26, 20:55
Lokalizacja: Oslo

Re: Zlecę wykonanie chassis/obudowy

Post autor: Piotrek_Violin » 2016-02-25, 21:11

Polowa kwietnia to ostateczny termin kiedy musze miec gotowa obudowe
poco
Moderator
Posty: 4626
Rejestracja: 2010-12-06, 14:36
Lokalizacja: Blok Dobryszyce

Re: Zlecę wykonanie chassis/obudowy

Post autor: poco » 2016-02-25, 21:39

Piotrek. Potraktuj poważnie zapytanie i podaj wymiary oraz pokaż to czego nie widać, bo inaczej, to o czym rozmawiać z ewentualnym zleceniobiorcą. Zdjęcie to tylko zdjęcie.
Zrób rysunek w rozwinięciu, jeżeli maja być krawędzie zawijane - trzeba uwzględnić naddatki na operacje krepowania lub otwory technologiczne; otwory pod mocowania, wycięcia pod lampy, trafa itp. Chyba, że otwory te zrobisz sobie sam, a interesuje Cię tylko poszycie.
A może skontaktujesz się z kolegą z Polski mieszkającym w Goeteborgu - to pare kilometrów od Ciebie ;-) , a który na forum trioda ma nick VacuumVoodoo (Aleksander Niemand)i jest twórcą wzmaka , mało powiedziane, bo to raczej cała fabryka mozliwości i też wystawia na targach swoje dzieła, m.in nazywanego "Zagray". Niezły kubuś z niego. Może on Ci coś podpowie gdzie na miejscu szukać pomocy, pomoże w kontaktach. Nigdy za wiele kontaktów!
Pozdrawiam, Ryszard
via vita curva est
sinir
Posty: 22
Rejestracja: 2016-02-10, 11:27

Re: Zlecę wykonanie chassis/obudowy

Post autor: sinir » 2016-02-25, 22:18

Ryszard dobrze prawi, projekt z wymiarami byłby najlepszy, z tego co wiem ta firma swoje wszystkie wyroby pokrywaja proszkowo i mają dodatkowo w ofercie stal nierdzewną
Awatar użytkownika
Piotrek_Violin
Posty: 320
Rejestracja: 2011-08-26, 20:55
Lokalizacja: Oslo

Re: Zlecę wykonanie chassis/obudowy

Post autor: Piotrek_Violin » 2016-02-25, 23:30

Z tego co Aleksander mi pisal to w tym roku go nie bedzie na fuzz guitar show. Lokalnie mi zaspiewali 300 zl za roboczogodzine oczywiscie plus material. Kosmiczna cena to nie jest lokalnie ale biorac pod uwage tempo pracy norwegow.. w szwecji oczywiscie bedzie taniej, ale i tak przesylki trzeba doliczyc wiec nie ma znaczenia czy ze Szwecji czy z Polski. Rysunek bedzie i projekt rowniez jak sie grafik wyrobi..
Sinir czy mogę prosić o namiary na firmę ?
popik10

Re: Zlecę wykonanie chassis/obudowy

Post autor: popik10 » 2016-02-26, 08:49

I ja mogę pomóc, chodź częściowo.
Mam dostęp do bardzo taniego lasera cnc, Kwasówka, alu i stal czarna.
Wyciąć wytnie chłopak co się chce, ale giąć trzeba samemu.
Jak się dobrze zaprojektuje obudowę to można to nawet na "kolanie" pozaginać.
P
ODPOWIEDZ