Sprzedam Jawor Falisty/Świerk

Czyli ogłoszenia.

Moderator: Jan

Awatar użytkownika
ovation
Posty: 113
Rejestracja: 2010-05-21, 16:29
Kontakt:

Sprzedam Jawor Falisty/Świerk

Post autor: ovation » 2014-02-08, 19:02

Witam :-D

Mam do sprzedania sporo dobrego materiału klasa AA/AAA/AAAA. Cześć jaworu jest świeżo ścięta w odpowiednim terminie na przełomie roku... natomiast część sezonowana od 6 do 12 lat. Są to kliny głównie na instrumenty smyczkowe ... część natomiast wymiarowo wystarczy na gitary. Mogę również zaoferować żeberka na skrzypce/altówki, klocki belki, dusze (gotowe osobiście wykonane, lub materiał na nie).... W przyszłym tygodniu będzie stworzona strona z każdym klinem i wymiarami oddzielnie .... Cenowo jawor będzie AA- 40zl AAA - 60zl AAAA - 80 Ceny Płyta z całości AAAA - 140. Materiał na głowę, boczki ;), to już indywidualna cena.


Pineski zielone AA, niebieskie AAA i czerwone AAAA
Obrazek
Jeszcze sporo do przygotowania ;) tak że temat bee uzupełniał systematycznie ;).
Obrazek

Obrazek

I na zachętę przykładowy klin, który zatrzymuje akurat dla siebie ;P, z powodu ciekawego wzoru ;), Będzie piękna altówka:)
Obrazek
Możliwość odbioru osobistego i wyboru materiału samodzielnie, na miejscu możemy rozciąć, strugnąć a nawet spasować i skleić w razie potrzeby .

Pozdrawiam
Daniel Kowalski
Pracownia Lutnicza Kowalscy
Awatar użytkownika
Piniu
Posty: 2943
Rejestracja: 2011-02-15, 21:24
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Piniu » 2014-02-08, 21:32

A widziałem na zdjęciach skrzypek taką szafkę na której ładne kliny leżały i już chciałem pisać,ze chętnie bym skubnął :-D
ODPOWIEDZ