Szukam podwykonawcy - producenta mandolin oktawowych, gitar

Wszystko związane z lutnictwem, a nie pasujące do innych działów

Moderator: Jan

Tomek ES
Posty: 3
Rejestracja: 2021-01-22, 19:04

Szukam podwykonawcy - producenta mandolin oktawowych, gitar

Post autor: Tomek ES » 2021-01-22, 20:44

Witam,
Dla mojego niemieckiego klienta poszukuję firmy produkującej mandoliny oktawowe, otwartej na współpracę w zakresie realizacji indywidualnych pomysłów. Docelowo możliwa jest stała współpraca przy różnych projektach.

Na chwilę obecną do projektu cytry leśnej potrzebujemy nielakierowanego instrumentu, najlepiej w różnych klasach jakościowych, A-Style, F-Style, główka bez otworów, menzury 580mm i 560mm, wysoka dokładność odległości progów oraz zamontowany pręt napinający. Manualnie nie jest możliwe uzyskanie wymaganej dokładności dlatego potrzebujemy profesjonalnego przygotowania instrumentu.

Liczę na Waszą pomoc w dotarciu do odpowiednich profesjonalistów. Osobiście nie jestem muzykiem, więc proszę o wyrozumiałość jeśli użyłem niewłaściwej terminologii - wytyczne tłumaczyłem z języka niemieckiego.

Pozdrawiam Was serdecznie i czekam na jakieś informacje. Dla zainteresowanych współpracą, szczegóły do ustalenia osobiście.
popik10

Re: Szukam podwykonawcy - producenta mandolin oktawowych, gitar

Post autor: popik10 » 2021-01-22, 23:13

Jeśli to produkcja seryjna to obawiam się, że nie u nas.
Mandolin w naszym kraju robi się mało. A lutnika z cnc też jak na lekarstwo. Nie wróżę projektowi sukcesu. Co innego jeśli produkcja jednostkowa.
Tomek ES
Posty: 3
Rejestracja: 2021-01-22, 19:04

Re: Szukam podwykonawcy - producenta mandolin oktawowych, gitar

Post autor: Tomek ES » 2021-01-23, 11:41

Dziękuję za wskazówki. Na chwilę obecną chodzi o produkcję jednostkową, a w przyszłości może będzie więcej zamówień.
ODPOWIEDZ