Plan Elektryki

Dyskusje i prezentacje projektów i planów

Moderator: poco

Les_Shady
Posty: 2
Rejestracja: 2011-03-06, 20:09

Plan Elektryki

Post autor: Les_Shady » 2011-03-06, 20:17

Witam, jestem nowy wiec prosze o wyrozuimałość. Mam zamiar zrobić gitarę elektryczna od podstaw. Sadze ze poradze sobie z drewnem- wyciecie gryfu, top i ogolnie stworzenie całego kształtu. Problem tkwi w tym ze nie mam kompletnie pojecia jak gitara elektryczna wyglada w 'srodku'. Moglby mi ktos przedstawic jakis plan polaczenia czesci elektrycznych w gitarze? Wszystkie pokretla, pickupy, wejscia na kabel...gdzie zrobic otwory , co z czym polaczyc? Bylbym bardzo wdzieczny...mozecie przedstawic to w sposob prymitywny-narysujcie w paincie...wazne zeby bylo czytelne. Z góry dzieki :D
Les_Shady
Posty: 2
Rejestracja: 2011-03-06, 20:09

Post autor: Les_Shady » 2011-03-07, 20:29

Oj no tak, przepraszam bardo panie wazny (ble). Nie chciałem pana urazic swoimi niskimi chęciami korzystania z internetu. Przez cały czas byłem zdania ze FORA SĄ OD TEGO ZEBY POMAGAC OSOBOM W KWESTIACH NAWET BANALNYCH I JUZ PORUSZANYCH! Niestety chyba się mylilem. Na przyszłość polecam przeczytać dokładnie treść postu i odpowiadać na temat. Wszystkie czesci w gitarze sa tak samo połaczone i tego schemat prosiłem. Rozmieszczenie tych częsci w gitarze to juz inna bajka. Ja osobiście nie lubie osób ktore tak chamsko się wymadzrzaja i uwazaja ze sa najmadrzejsze. Polecam zmienic swoje podejscie do forumowiczow bo takim zachowaniem odstraszacie ich od tej strony. Pozdrawiam serdecznie!
Awatar użytkownika
Piniu
Posty: 2939
Rejestracja: 2011-02-15, 21:24
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Piniu » 2011-03-07, 20:37

Nie irytuj się tak od razu panie Les ;) Co do tematu - najpierw musisz zaplanować i przedstawić nam jaką gitarę chcesz zrobić i jakie przetworniki będą w niej osadzone. Wtedy będziemy mogli dobrać odpowiedni schemat połączeń.
ODPOWIEDZ