Gdzie zamawiacie prgi?

Mosty , klucze , progi , trussrody etc.

Moderator: poco

LAG
Posty: 29
Rejestracja: 2013-03-17, 22:47
Lokalizacja: Chorzów

Gdzie zamawiacie prgi?

Post autor: LAG » 2015-08-04, 18:53

Witam.
Panowie. Gdzie zamawiacie progi? Sprawdzałem na mayoshop i pisze, że wysyłka w ciągu 22 dni. Nie mam parcia na czas, ale to troszkę długo.
Jeśli macie jakieś namiary na klep online lub coś w okolicy śląska to będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam
lutnik.pl
Posty: 292
Rejestracja: 2014-05-14, 22:06

Re: Gdzie zamawiacie prgi?

Post autor: lutnik.pl » 2015-08-04, 19:19

Jest napisane !!!
Trening czyni mistrza.
LAG
Posty: 29
Rejestracja: 2013-03-17, 22:47
Lokalizacja: Chorzów

Re: Gdzie zamawiacie prgi?

Post autor: LAG » 2015-08-04, 20:23

Z całym szacunków. Tak jak się spodziewałem. Nikt ci nie pomoże ale błędy wytknie od razu. Nie wiem co się dzieje z ludźmi na tym forum. Kiedyś służyło one do pomagania sobie wzajemnie. Teraz przepełnione jest specjalistami od wszystkiego, Bralczykami,Miodkami itp. Człowiek zada proste pytanie i oczekuje prostej odpowiedzi. No cóż coraz rzadziej mam ochotę tu zaglądać.
Awatar użytkownika
Makowy
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-21, 22:07
Lokalizacja: Dublin

Re: Gdzie zamawiacie prgi?

Post autor: Makowy » 2015-08-04, 22:58

:-D

Złość piękności szkodzi ;-)
guitarproject.pl sprawdzałeś?
Jeśli nie to, masz jeszcze thomann.de, powinno być w ciągu tygodnia - dwóch.
No i zawsze jest Jescar z USA i cała chińszczyzna z dalekiego wschodu (tu cała rozpiętość zależności jakość/cena), jeśli masz ochotę czekać parę tygodni.
poco
Moderator
Posty: 4626
Rejestracja: 2010-12-06, 14:36
Lokalizacja: Blok Dobryszyce

Re: Gdzie zamawiacie prgi?

Post autor: poco » 2015-08-04, 23:12

Kolego LAG. Skoro deklarujesz swój szacunek, to zachowaj go do końca. Z Twojego postu wynika, że ten szacunek jest stricte deklaratywny.
Gdybyś miał szacunek do kolegów na forum, to po pierwsze docenił byś to, że oni wszyscy pracowali na to, żeby znalazło się tu max informacji potrzebnych do budowy i zrozumienia konstrukcji gitary, co przełoży się na samodzielne ich wykonywanie.
Jak dotychczas nikt nie narzekał na jakość tego forum, bo na nią ciężko pracowaliśmy, a wręcz przeciwnie inni odsyłają po wiarygodne informacje właśnie do naszego forum.
Tobie jednak palce przyblokowało i mózg pewnie stanął w poprzek, skoro wystarczyło kliknąć sobie w googlach - progi do gitary i znajdziesz mnóstwo informacji gdzie, i za ile kupić możesz one. Poza tym są w dziale ogłoszenia producentów i innych informacje od zaprzyjaźnionych sklepów, gdzie i co można nabyć.
Tobie jednak jak rozkapryszonemu smarkaczowi pewnie bezstresowe przejście przez życie się śni i do tego wszyscy mają służyć temu celowi , a jak coś w poprzek, to strzelę focha, nie?
Wysil swój intelekt, uruchom mózg i znajdziesz wszystko bez problemu, a nie wykorzystuj innych do prostych zadań.
Nie podoba Ci się nasze forum, to nikt Cie tu nie będzie trzymał na siłę. Weź zwoje wiaderko i łopatkę i idź bawić się w innej piaskownicy, skoro nasze towarzystwo jest dla Ciebie za niskich lotów.
Wracając do tematu, to ja kupuje progi firmy Sintoms w Gitar Project. Wybór do bólu.
Pozdrawiam, Ryszard
via vita curva est
Awatar użytkownika
Jerzy S
Posty: 531
Rejestracja: 2013-07-16, 12:06

Re: Gdzie zamawiacie prgi?

Post autor: Jerzy S » 2015-08-04, 23:57

Normalnie, "pojechali" gościa :)
Ale z drugiej strony, co racja to racja - wystarczy wpisać w wyszukiwarce i już się znajdują potrzebne części. W kwestii pisowni, to warto drogi kolego LAG korzystać z poprawnej polszczyzny. Niewiele już zostało forów czy też miejsc w internecie (i nie tylko) gdzie stawia się na całokształt a nie wyłącznie na szybką informację.
Żeby nie był off top to powiem, że ja większość części zamawiam w guiarproject.pl, czasami w taniestruny.pl i parokrotnie (ze względu na bliskość od domu - choć maja niezbyt szeroki asortyment) w gitarownia.pl
Adam_Silent_Scream
Posty: 24
Rejestracja: 2015-02-16, 09:38
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Re: Gdzie zamawiacie prgi?

Post autor: Adam_Silent_Scream » 2015-08-05, 10:42

czesc. my Sintomsy zamawiamy bezposrednio u producenta. doskonały kontakt, szybka przesylka, wszystko jak trzeba.

pozdrawiam

a.
Awatar użytkownika
molu
Posty: 1418
Rejestracja: 2012-02-21, 14:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Gdzie zamawiacie prgi?

Post autor: molu » 2015-08-05, 12:32

W guitarpoject i mayo można chyba kupić wyłącznie drut cięty na krótkie kawałki. Jeżeli preferujesz dłuższe kawałki albo drut z metra to np soller lub sklepmuzyczny24
Krótkie kawałki masz też na allegro.

T.
Awatar użytkownika
Waldzither9
Posty: 1168
Rejestracja: 2018-04-18, 23:05

Re: Gdzie zamawiacie prgi?

Post autor: Waldzither9 » 2022-03-12, 18:42

Czy na produkty z Białorusi też jest embargo (progi Sintoms) ? Bo jeśli tak to po wyczerpaniu zapasów ich zabraknie.
Tak sobie gdybam... Nie zastanawiałem się co zajmie ich miejsce gdyby było jak przypuszczam.
Pozdrawiam Andrzej
informatkot
Posty: 457
Rejestracja: 2010-03-14, 10:48

Re: Gdzie zamawiacie prgi?

Post autor: informatkot » 2022-03-12, 20:00

Zazwyczaj tu: https://guitarproject.pl/progi-gitarowe
W ofercie także progi inne niż z Białorusi. W Mayo na stronie tylko Białoruskie.
Życzę miłego dnia
Rafał
piotrkol7
Posty: 130
Rejestracja: 2016-03-13, 15:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Gdzie zamawiacie prgi?

Post autor: piotrkol7 » 2023-03-08, 22:30

A jak się mają progi marki Dunlop w stosunku do reszty dostępnych produktów?
Nabiłem dzisiaj 6000 do swojego basu i 6105 do strata, robią dość solidne wrażenie.
Pytam z czystej ciekawości, bo u mnie to jednostkowa robota.

I proszę wybaczyć mi odkop - ale to dalej chyba mniejszy odkop niż odkopanie mojego konta po 5 latach od ostatniego postu ;)
poco
Moderator
Posty: 4626
Rejestracja: 2010-12-06, 14:36
Lokalizacja: Blok Dobryszyce

Re: Gdzie zamawiacie prgi?

Post autor: poco » 2023-03-19, 22:01

Jest ok. Stara miłość nie rdzewieje, a jedynie pokrywa się patyną czasu.
Pozdrawiam, Ryszard
via vita curva est
ODPOWIEDZ