Nowa dostawa korpusów i gryfów w GuitarProject - promocja

Tu można zareklamować swoje wyroby / pracownie / warsztaty / usługi.

Moderator: Jan

Awatar użytkownika
vintage
Posty: 158
Rejestracja: 2011-06-14, 09:59
Lokalizacja: Legnica

Post autor: vintage » 2013-12-01, 18:14

Nie ma podanego producenta korpusów i gryfów ani kraju pochodzenia, czy to jest jakaś tajemnica ?
Warto tez uściślić rodzaj materiału z jakiego są wykonane, np. basswood jest tłumaczony jako lipa, ale jaka to lipa ? amerykańska, polska, czy chińska ? Podobnie jest z klonami, wymieszane są pojęcia klon kanadyjski, maple, hard maple.
Awatar użytkownika
skiper01
Posty: 123
Rejestracja: 2012-12-25, 20:13
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: skiper01 » 2013-12-13, 01:38

Panowie z GP dobrze by było gdyby w waszej ofercie pojawiły się takie zestawy jak te z linków
http://www.ebay.com/itm/TELECASTER-TELE ... 4d15656c8a
http://www.ebay.com/itm/TELECASTER-TELE ... 35ceae55a0
http://www.ebay.com/itm/TELECASTER-TELE ... 35cf263150 a jest to uzasadnione tym, że nie zawsze w waszym asortymencie można znaleźć wszystko pod kolor co skutkuje poszukiwaniem w innym sklepie. Co z kolei skutkuje kosztami wysyłki x2. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
GuitarProject
Posty: 23
Rejestracja: 2012-10-03, 10:58
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: GuitarProject » 2013-12-13, 10:18

Producentem jest Chińska fabryka produkująca gitary na zamówienie - żadna konkretna marka więc nie ma się czym chwalić. To, że te korpusy czy gryfy są z chin nie jest tajemnicą i nigdy tego nie ukrywaliśmy.
Jeżeli chodzi o drewno to producent nie podaje dokładnej specyfikacji. My opisujemy to tak jak producent bo nie mamy wiedzy pozwalającej określić dokładny gatunek drewna w gotowym wyrobie.

Niestety wydaje mi się, że takie zestawy osprzętu do konkretnych gitar to nie najlepsza opcja dla 90% kupujących. Z naszego doświadczenia takie zestawy po prostu nie sprzedają się bo każdy ma swoją wizję i swój budżet.

Za to gdy trudno Wam znaleźć konkretny produkt to zawsze służymy pomocą!

Pozdrawiam,
Marcin
Pozdrawiamy,
Zespół sklepu GuitarProject.pl
Zenek_Spawacz

Post autor: Zenek_Spawacz » 2013-12-16, 19:39

vintage pisze:Nie ma podanego producenta korpusów i gryfów ani kraju pochodzenia, czy to jest jakaś tajemnica ?
Warto tez uściślić rodzaj materiału z jakiego są wykonane, np. basswood jest tłumaczony jako lipa, ale jaka to lipa ? amerykańska, polska, czy chińska ? Podobnie jest z klonami, wymieszane są pojęcia klon kanadyjski, maple, hard maple.
Jezeli przyjrzysz sie cenom i opisom tych korpusow to od razu bedzie wiadomo , ze jest to tani dalekowschodni wyrob. Nie mozna nabyc wysokojakosciowego jesionu bagiennego skleic , wyciac , wyfrezowac , polakierowac i sprzedac za 360 plnow. Rowniez material z ktorego sa zrobione czesci jest opisywany za pomoca terminow handlowych a nie fachowych. Na przyklad mahon to umowna nazwa ponad stu roznych drewien (bardzo roznych)... To sa po prostu deski i gryfy w wersji "economy". Cena jest adekwatna i jezeli ktos chce wyrob jakosciowo z wyzszej polki musi sie udac na strone Warmoth.com na przyklad , gdzie opisy sa dokladniejsze , czesci lepiej wykonane a ceny kilkakrotnie wyzsze.
Sam pierwszorzedny material kosztuje wiecej niz te dechy , na przyklad jesion bagienny dwuczesciowy u Rockingera to 109 eurosiow czyli ponad 455 plnow...
Wasyl
Posty: 478
Rejestracja: 2011-12-17, 13:57

Re: Nowa dostawa korpusów i gryfów w GuitarProject - promocj

Post autor: Wasyl » 2014-11-28, 16:56

Czy ten kod prócz tego, że nie działa na produkty promocyjne to jeszcze w jakimś wypadku nie działa? Bo z kilku rzeczy tylko do jednej naliczyło mi kod rabatowy
Awatar użytkownika
TeEn
Posty: 133
Rejestracja: 2013-07-16, 11:36
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowa dostawa korpusów i gryfów w GuitarProject - promocj

Post autor: TeEn » 2014-11-29, 00:25

Działa na artykuły lutnicze. Przynajmniej jak ja robiłem zakupy to z tej kategorii wszystkie lutnicze miały 10% rabatu.
Zdroof
Tomek
Awatar użytkownika
GuitarProject
Posty: 23
Rejestracja: 2012-10-03, 10:58
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kod rabatowy dla lutników!

Post autor: GuitarProject » 2016-06-22, 14:36

GuitarProject pisze:Witajcie ponownie!

Chcieliśmy zaproponować bonus dla wszystkich uczestników tego forum zainteresowanych zakupem narzędzi i innych artykułów lutniczych.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy kod rabatowy[...]
No więc właśnie.
Niestety ze względu na czasy w jakich przyszło nam pracować nie możemy już pozwolić sobie na oferowanie tak dużych rabatów.
Nie chcemy też zabierać użytkownikom tego forum rabatów całkowicie dlatego proponujemy coś innego.
Po wpisaniu kodu rabatowego ForumLutnicze system naliczy automatycznie rabat w wysokości 5% na wszystkie produkty z naszego sklepu.
Także jak widzicie rabat jest mniejszy ale za to obejmuje znacznie większy asortyment, w tym akcesoria, instrumenty itd.

W razie pytań czy problemów oczywiście zapraszamy do kontaktu!
Pozdrawiamy,
Zespół sklepu GuitarProject.pl
Awatar użytkownika
Piniu
Posty: 2939
Rejestracja: 2011-02-15, 21:24
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Nowa dostawa korpusów i gryfów w GuitarProject - promocj

Post autor: Piniu » 2016-06-23, 07:32

Cieszę się bardzo, to zawsze coś. Szkoda tylko, że zupełnie zapomniałem o tych kodach jak robiłem różne zakupy :)
Awatar użytkownika
GuitarProject
Posty: 23
Rejestracja: 2012-10-03, 10:58
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nowa dostawa korpusów i gryfów w GuitarProject - promocj

Post autor: GuitarProject » 2016-06-23, 09:33

Niestety wstecznie rabatów nie naliczamy...
Ale nie wszyscy zapomnieli bo stary kod był cały czas wykorzystywany (w tym miesiącu 2 razy).
Pozdrawiamy,
Zespół sklepu GuitarProject.pl
popik10

Re: Nowa dostawa korpusów i gryfów w GuitarProject - promocj

Post autor: popik10 » 2018-02-07, 21:10

Oficjalnie ogłaszam, że chyba GP nas olał.
Wczoraj zamawiałem klamoty i hasło kluczowe nie działa.
Za to pojawia się komunikat...
"Kupon rabatowy o podanym numerze nie został odnaleziony. Sprawdź wprowadzony kod i wprowadź ponownie."
Testowałem chyba z 5 razy z różnymi ustawieniami.
Awatar użytkownika
PiotrCh
Posty: 4398
Rejestracja: 2013-02-12, 00:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nowa dostawa korpusów i gryfów w GuitarProject - promocj

Post autor: PiotrCh » 2018-02-07, 21:58

A to my mieliśmy jakiś rabat? Ostatnio kupiłem trochę klamotów i ja, ale nic nie wiedziałem o rabacie :/
pozdrowienia
Piotr
popik10

Re: Nowa dostawa korpusów i gryfów w GuitarProject - promocj

Post autor: popik10 » 2018-02-08, 09:13

Zdawalo mi sie że był. Ale moze mi sie tylko zdawało
Witheltz
Posty: 153
Rejestracja: 2012-02-01, 14:57
Lokalizacja: Olsztynek

Re: Nowa dostawa korpusów i gryfów w GuitarProject - promocj

Post autor: Witheltz » 2018-02-08, 10:30

Jeszcze w maju 2017 był, do tego czasu zawsze kupowałem z rabatem. Od września już nie ma.
Pozdrawiam Paweł B.
popik10

Re: Nowa dostawa korpusów i gryfów w GuitarProject - promocj

Post autor: popik10 » 2018-02-08, 16:27

Trza by znakiem tego jaki bojkot uskutecznić :-)
Może kto ma co ciekawego z aliexpres niech podsyła w tym wątku :-)
Awatar użytkownika
Piniu
Posty: 2939
Rejestracja: 2011-02-15, 21:24
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Nowa dostawa korpusów i gryfów w GuitarProject - promocj

Post autor: Piniu » 2018-02-20, 16:08

NO panowie... gdzie nasz rabacik??
ODPOWIEDZ