Witam Wszystkich Forumowiczów

Tu możesz się przywitać i przedstawić (wymagane)

Moderator: Jan

Awatar użytkownika
Lego87
Posty: 17
Rejestracja: 2022-01-03, 12:11

Witam Wszystkich Forumowiczów

Post autor: Lego87 » 2022-01-03, 12:32

Cześć.

Mam na imię Daniel. Mieszkam w wiosce graniczącej z Krakowem. Z muzyką jestem związany od dziecka i jest to jedna z moich pasji. Jest to dla mnie również jeden ze sposobów na życie. Mam kilka typów instrumentów, z którymi zaprzyjaźniłem się bardziej i jeden z nich to właśnie gitary. Ponieważ interesuję się pracą w drewnie, kilka miesięcy temu, gdy z powodów logistycznych moja piwnica przestała być salą prób zespołu w którym gram, zacząłem urządzać sobie stolarnię. Po zrealizowaniu kilku projektów, do głowy wpadł mi pomysł, żeby spróbować zrobić sobie gitarę. Udało się. Instrument jest zrobiony pod moją rękę i jak dla mnie gra rewelacyjnie. To jest bardzo duży motywator do dalszej pracy, dlatego stwierdziłem, że warto zarejestrować się na forum tematycznym. Kolejne instrumenty już są w realizacji. Chciałbym się podzielić w dziale "Nasze dzieła" moją pierwszą gitarą.

Zapraszam i pozdrawiam wszystkich.

Daniel
Awatar użytkownika
SebastianL
Posty: 749
Rejestracja: 2020-06-16, 08:55
Lokalizacja: Gliwice

Re: Witam Wszystkich Forumowiczów

Post autor: SebastianL » 2022-01-03, 15:41

Cześć Danielu, witaj na forum.

Dziel się swoją pracą i szukaj inspiracji. Skoro od miesięcy rozwijasz stolarnię, to może pokażesz też inne swoje wyroby drewniane, nie tylko związane z muzyką?
ODPOWIEDZ