Witam na moim strychu

Tu możesz się przywitać i przedstawić (wymagane)

Moderator: Jan

AaronRose
Posty: 1
Rejestracja: 2021-11-23, 20:28
Lokalizacja: Wrocław

Witam na moim strychu

Post autor: AaronRose » 2021-11-23, 20:50

Hej :) Zacznę od tego że jestem na początku (choć nie tak całkiem) przygody z lutnictwem. Zazwyczaj zajmuję się "klikaniem w komputer". Kilka lat temu przed wyjazdem do innego miasta na studia korzystałem z uprzejmości mojego taty i jego warsztatu (meblowego). Wtedy poczyniłem dwa "dzieła" (tu link). Pierwsze dzieło to wiadomo jaki model :) To była moja pierwsza gitara i nie obyło się bez pomocy lutnika przy podstrunnicy, samą gitarę oceniłbym na 3/10 ale i tak jestem zadowolony bo gra. Bas, tu bardziej popłynąłem i oddałem wodzę fantazji. Tu wszystko zrobiłem sam co widać po akcji strun :P Autorski projekt, wykonanie jeszcze gorsze bo to taki prototyp zrobiony z.. buku.

Przyznam się bez bicia że byłem już na forum ale to było w poprzednim życiu i chciałem zrobić nowy początek :)

Lutnictwo traktuję raczej jako hobby, jeżeli zacznie mi wychodzić i będą chętni to zobaczymy :D

Co mnie skłoniło do powrotu po bodaj 7 latach? Wykończyłem strych i mam spory kawałek podłogi do zagospodarowania ;D Już szykuję się do nowego projektu, czeka mnie kolekcjonowanie sprzętu i do dzieła! :)
Awatar użytkownika
PiotrCh
Posty: 4398
Rejestracja: 2013-02-12, 00:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Witam na moim strychu

Post autor: PiotrCh » 2021-11-23, 22:23

Super:)
Jest miejsce i czas - to trzeba robić co się lubi.
Działaj, pokazuj, dyskutuj.
pozdrowienia
Piotr
Awatar użytkownika
SebastianL
Posty: 749
Rejestracja: 2020-06-16, 08:55
Lokalizacja: Gliwice

Re: Witam na moim strychu

Post autor: SebastianL » 2021-11-23, 22:45

Cześć.
Czekamy na wieści o strychowych dokonaniach lutniczych.
poco
Moderator
Posty: 4626
Rejestracja: 2010-12-06, 14:36
Lokalizacja: Blok Dobryszyce

Re: Witam na moim strychu

Post autor: poco » 2021-11-25, 22:48

Ponoć powtarzanie jest drogą do doskonałości, a zatem kolego, skoro zacząłeś powtórkę z rozrywki, to wypada życzyć powodzenia.
Pozdrawiam, Ryszard
via vita curva est
ODPOWIEDZ