Witajcie na forum!

Tu możesz się przywitać i przedstawić (wymagane)

Moderator: Jan

Spółdzielnia Muzyków
Posty: 4
Rejestracja: 2018-12-23, 10:33
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Witajcie na forum!

Post autor: Spółdzielnia Muzyków » 2018-12-23, 13:52

Sz. Koleżanki i Sz. Koledzy,

Bardzo miło mi zostać przyjętym do tego wspaniałego forum. Jego Twórcom gratuluję szaty graficznej i czytelnej, zrozumiałej formy. Cieszę się na myśl, że są takie miejsca, gdzie można spotkać tak wielu ludzi o specyficznych zainteresowaniach. Poza Internetem byłoby to niełatwe.

Jestem producentem muzycznym, a od niedawna i z konieczności - niedzielnym lutnikiem-amatorem.
Przybyłem tu, by czerpać od Was wiedzę.
Sam jestem obecnie w fazie odrestaurowywania dwóch gitar klasycznych. Są one zbyt niskiej wartości, aby oddawać je zawodowym lutnikom bez wywoływania objawów politowania i bez narażania się na śmieszność :D

Ponadto zakładam ze znajomymi podmiot mający zrzeszać muzyków i artystów różnych sztuk. Będziemy wydawać własną muzykę, publikować teledyski i organizować koncerty.
Zainteresowanych odsyłam do podanej w mojej stopce strony internetowej. W ciągu miesiąca strona nabierze kształtów.

Dziękuję za przyjęcie i życzę Wesołych Świąt.
poco
Moderator
Posty: 4626
Rejestracja: 2010-12-06, 14:36
Lokalizacja: Blok Dobryszyce

Re: Witajcie na forum!

Post autor: poco » 2018-12-23, 23:37

Nie jest ważne, jakie moce kierowały Tobą do naszego forum, ale to, czy chcesz otrzymać pomoc w realizacji pasji związanych z lutnictwem i "dobrze mieć" towarzystwo. :-D
Jak śledzisz treści forum, lub zagłębisz się w nie, to zrozumiesz, dlaczego ma ono taką moc. I niech tak zostanie. ;-) :-D
Pozdrawiam, Ryszard
via vita curva est
Awatar użytkownika
Jerzy S
Posty: 531
Rejestracja: 2013-07-16, 12:06

Re: Witajcie na forum!

Post autor: Jerzy S » 2018-12-27, 00:39

Witaj :)
ODPOWIEDZ