Restauracja-Gitar

Tu możesz się przywitać i przedstawić (wymagane)

Moderator: Jan

Victor
Posty: 163
Rejestracja: 2014-04-27, 13:23
Lokalizacja: UK

Re: Restauracja-Gitar

Post autor: Victor » 2017-03-05, 20:54

restauracja-gitar pisze:Popiku, gdzie tu masz ofertę handlową? Założyłem konto na forum, żeby wymienić się poglądami na jeden temat. Jakbym chciał zamieścić ofertę handlową to bym to zrobił w dziale K/S.
A zostałem potraktowany jak Wiesiek handlarz z pod Poznania, który zarejestrował się na forum BMW, co by sobie klientów nagonić.

Myślę, że wiele moglibyśmy się nawazjem od siebie nauczyć. Ale straciłem ochotę.
Wiesz co, wygląda to tak jakbyś wszedł do naszego domu w zabłoconych butach i strasznie jesteś zdziwiony, że nam się to nie podoba bo ty przecież nosisz oryginalne adidasy.
Nikt tutaj nikogo nie chce traktować jak handlarza, prosimy tylko o to aby posty były pisane w odpowiednich działach. Chętnie przygarniemy kolejnego pozytywnie zakręconego, chociaż kiedy czytam jak ktoś pisze, że wpadł tu tylko na chwilę z jednym problem i nie ma czasu na czytanie innych działów to mam poważne wątpliwości co do tego pozytywnego zakręcenia.
popik10

Re: Restauracja-Gitar

Post autor: popik10 » 2017-03-06, 09:35

Kolega widzę nie potrafi przyjąć zasad panujących na forum jako zastane i dopasować się do niech.
Nikt tu nikogo obrażać zamiaru nie ma, ale reguły są regułami.
Oprócz tego co robicie nic Kolega o sobie nie powiedział.
Zamykam temat bo zaczynamy iść w "politykę"

Wszelkie merytoryczne dyskusje zapraszam do właściwych działów.
Zablokowany