Witam!

Tu możesz się przywitać i przedstawić (wymagane)

Moderator: Jan

IceQB
Posty: 9
Rejestracja: 2015-04-28, 02:06

Witam!

Post autor: IceQB » 2015-05-04, 20:10

Cześć!

Proszę wybaczyć mój brak kultury i porywczość w tworzeniu tematów ;-) Mam na imię Piotr i mam 19 lat, na gitarze gram od około 3-4 lat, chociaż nie można nazwać tego intensywną nauką, czasem lepiej czasem gorzej - z reguły gorzej. Gitary to jednak moja pasja, bo chociaż nie jestem wybitnym gitarzystą i znam ludzi którzy grali lepiej ode mnie po roku nauki to jednak jestem nimi zafascynowany, tak jak innymi instrumentami, lecz nie miałem możliwości kontaktu z nimi.
Gra na instrumencie jest świetna, ale równie przyjemne jest dłubanie przy nim. Jak dotąd jedyne co zrobiłem w swojej gitarze to zmieniłem potencjometr na przełącznik, niby nic wielkiego, a ile frajdy daje!
Ostatnio od znajomego kupiłem gitarę za zaledwie 100zł, tak jak cena, tak i jakość - fakt faktem grało się na niej wygodniej niż na moim Washburnie x10, dlatego też postanowiłem ją zachować i przerobić. Co i jak więcej informacji jest, lub będzie zawartych w temacie który założyłem w dziale o gitarach elektrycznych. Jestem w tym nowy, mam wiele pytań i wątpliwości głównie w fazie planowania dlatego też założyłem tu konto aby zaczerpnąć rady mądrzejszych ode mnie ;-)

Pozdrawiam!
poco
Moderator
Posty: 4626
Rejestracja: 2010-12-06, 14:36
Lokalizacja: Blok Dobryszyce

Re: Witam!

Post autor: poco » 2015-05-05, 06:32

No. Lepiej. :-)
Pozdrawiam nowego , zakręconego i napalonego !
Jak poczytasz forum, do czego usilnie namawiam, to wykonanie tego, co sobie zamierzyłeś będzie tylko formalnością. Ale nie licz na oklaski za sam fakt. Tutaj nie ma kumoterstwa i nazywamy rzeczy po imieniu.
Stosując się do treści postów tematycznych już zapisanych popełnisz minimalna ilość błędów, ale słuchaj/czytaj też zdania kolegów pisane na bieżąco.
Pozdrawiam, Ryszard
via vita curva est
ODPOWIEDZ