Witam Panie i Panów :)

Tu możesz się przywitać i przedstawić (wymagane)

Moderator: Jan

Awatar użytkownika
blazej
Posty: 59
Rejestracja: 2012-07-10, 13:17
Lokalizacja: Rogoźno WLKP

Witam Panie i Panów :)

Post autor: blazej » 2014-04-17, 22:42

Dzień dobry wszystkim :)
tak troszkę głupio z mojej strony, bo zacząłem korzystać z forum już jakiś czas temu, a przez swoje pominięcie regulaminu - nie przywitałem się.
Przepraszam za to najmocniej i zgodnie z zasadą: "lepiej późno niż wcale" - jestem tu :)
Witam wszystkich bardzo serdecznie i szaleję z radości, że znalazło się tak bogate forum w języku polskim :P

Naprawdę - ogrom informacji i zdjęć mnie wręcz zachwyca :)

Ja nazywam się Cezary, forumowo: "blazej". Lat mam niebawem 18, a moje doświadczenie lutnicze jest na razie niewielkie :P. Interesowałem się majsterkowaniem już w szkole podstawowej, więc obycie z narzędziami "jakieśtam" już mam :)
Do tego doszła pasja gitarowa, więc zabrałem się za gitary. Na swoim koncie mam niewiele, ale postaram się dzielić kolejnymi projektami tutaj.
Jak na razie wykonałem jednego CigarBoxa, jedną modernizację lespaula oraz klimaciarski piecyk z pudełka, który jest w fazie końcowej i niebawem wrzucę fotki :)

Nie odbiegając jednak za bardzo w to, co dopiero będzie - życzę wszystkim Wesołych Świąt i raz jeszcze przepraszam za spóźnioną reakcję na regulamin :)
Born to lose, Live to Win!
Awatar użytkownika
blazej
Posty: 59
Rejestracja: 2012-07-10, 13:17
Lokalizacja: Rogoźno WLKP

Post autor: blazej » 2014-04-17, 22:43

Zapraszam również za parę minut do działu z planami - podzielę się z forumowiczami planami gitar w pdf :)
Born to lose, Live to Win!
poco
Moderator
Posty: 4626
Rejestracja: 2010-12-06, 14:36
Lokalizacja: Blok Dobryszyce

Post autor: poco » 2014-04-17, 22:52

Lepiej późno niż wcale. Bywa i tak. Niemniej jednak witam.
Uwaga na wstępie. Na forum są koledzy i koleżanki.
Zatem korzystaj z nagromadzonych informacji i oby wystarczyło ich dla zaspokojenia Twojej potrzeby twórczej w zakresie wykonawstwa gitar.
Pozdrawiam, Ryszard
via vita curva est
Awatar użytkownika
blazej
Posty: 59
Rejestracja: 2012-07-10, 13:17
Lokalizacja: Rogoźno WLKP

Post autor: blazej » 2014-04-17, 23:17

Okej okej, poprawiam się :P
Kolegów i Koleżanki :)
a właściwie: Koleżanki i Kolegów :P
Born to lose, Live to Win!
ODPOWIEDZ