nowa strona Spawacza...

Linki internetowe , adresy lutników itd...

Moderator: Jan

Zenek_Spawacz

nowa strona Spawacza...

Post autor: Zenek_Spawacz » 2011-11-12, 04:50

Zmajstrowalem sobie nowa strone internetowa 8) . tutaj link:

http://rock-guitars.manifo.com/

Jestem totalnym laikiem w tej dziedzinie , wiec prosze o komentarze...
Awatar użytkownika
Piniu
Posty: 2939
Rejestracja: 2011-02-15, 21:24
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Piniu » 2011-11-12, 12:48

No to ja się wypowiem jako fachowiec w tej dziedzinie :) Stronka szablonowa stworzona w jakimś serwisie do tego celu przygotowanym, więc nie ma się czego wielkiego spodziewać. Jeżeli chodzi o sam kod to zrobili to przyzwoicie, co do wyglądu to niestety, ale jest tragiczny. Strona uwagi nie przyciąga, bo i kolory słabe i zdjęcia niewyraźne. Dużo jeszcze do dopracowania.
poco
Moderator
Posty: 4626
Rejestracja: 2010-12-06, 14:36
Lokalizacja: Blok Dobryszyce

Post autor: poco » 2011-11-12, 18:52

Pogadaj Zenek z Piniastym i pewnie po koleżeńsku pomoże Ci stworzyć coś na miarę naszych czasów i potrzeb. Kwestia wpisania w odpowiedni serwer, to tylko sprawa kliknięcia, ale cała reszta , to niestety potrzeba wiedzy konkretnej, kierunkowej. Nie ma co wyważać otwartych drzwi. Ty będziesz firmował to co robisz , a pianisty oprawę i będzie wilk syty i owca cała. Wszak rodaka wypada pokazać we właściwym świetle i jednocześnie podkreślić jego profesjonalizm , profesjonalną stroną w necie. Radzę skorzystać. A niech się dziwują, a co. Pozdrawiam, Ryszard
via vita curva est
Awatar użytkownika
Piniu
Posty: 2939
Rejestracja: 2011-02-15, 21:24
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Piniu » 2011-11-12, 23:56

Czemu ciągle przekręcacie moja ksywkę.. ech...
poco
Moderator
Posty: 4626
Rejestracja: 2010-12-06, 14:36
Lokalizacja: Blok Dobryszyce

Post autor: poco » 2011-11-13, 08:04

Sorry :oops: Literówka. "Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem, nigdy więcej nie zatruwaj słów goryczą..." Jak w słowach piosenki. :wink: :D Przeczytaj co napisał Zenek nt zaśmiecania forum przez obcych i może uda Ci się mu pomóc. Wszak to także nas dotyczy. Przepraszam i pozdrawiam, Ryszard
via vita curva est
ODPOWIEDZ