Pickguard do strata

Tu można przejrzeć stare tematy.

Moderator: poco

popik10

Post autor: popik10 » 2014-02-04, 18:09

Lecz popik nie martw się - Ty się do nich nie zaliczasz.
Bez urazy zbysek co do twojej pracy - właśnie, martwi mnie to że ludzie zachwycają się kawałkiem sklejki. To forum miało być w założeniu czymś więcej a nie "zrób to sam".
Powoli staje się takim "słodowym"
W mojej opinii gdybyś pokazał tak zrobiona gitarę miał byś się czym pochwalić przed innymi.
Puki co to odrobiłeś zadanie z ZPT - Dla niewtajemniczonych - Zajęcia Praktyczno Techniczne.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
zbysek88
Posty: 15
Rejestracja: 2014-02-03, 11:37
Lokalizacja: Wieprz k/Andrychowa
Kontakt:

Post autor: zbysek88 » 2014-02-04, 18:28

Nie wiem jakie forum było wcześniej i jakie miało założenia. Zapewne wiesz to lepiej. Ja tutaj jestem od dwóch dni i dopiero się uczę - nie tylko budowy gitar ale także dziania całego forum. Myślę, że wiesz w czym się specjalizuje i czym się zajmuję więc jeśli nie ma tutaj miejsca dla takich jak ja trudno - zrozumiem. Niemniej jednak cieszę się, że tutaj trafiłem gdyż gitary od lat są moją pasją i chciałbym wiedzieć na ich temat jak najwięcej. Na przyszłość jednak będę bardziej uważał co i gdzie zamieszczam.
Może nie powinieneś się martwić, że stało się "słodowym". Jestem zarejestrowany na innym forum gdzie moderatorzy czepiają się na prawdę błahych rzeczy i raz po raz rzucają temat do kosza. Rozumiem, że to zapobiega bałaganowi lecz czy nie zrazi równocześnie osób, które nie trafiły tam z nudów lecz z brutalnej konieczności szukania pomocy przy rozwiązywaniu problemów? Napiszę to raz jeszcze: Cieszę się, że tu jestem, i że panuje tutaj taka atmosfera.
Pozdrawiam
Zbyszek
Ender
Posty: 360
Rejestracja: 2009-01-19, 15:45
Lokalizacja: kuj-pom

Post autor: Ender » 2014-02-04, 21:28

poco pisze:Spróbuj Ender, a sam się zdziwisz
Ale czym miałbym się zdziwić?
Od czasu do czasu zajmuję się intarsją (póki co znacznie prostsze wzory) i doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jak to wygląda od strony warsztatowej. A im więcej tnę forniru, tym więcej mam do tej sztuki pokory.
poco
Moderator
Posty: 4626
Rejestracja: 2010-12-06, 14:36
Lokalizacja: Blok Dobryszyce

Post autor: poco » 2014-02-05, 02:33

Ja tylko odniosłem się do treści Twojego postu. :-D
Pozdrawiam, Ryszard

[ Komentarz dodany przez: kombinat: 2014-02-05, 10:32 ]
Zamykam, zgadzam się z popikiem - to nie forum o majsterkowaniu.
via vita curva est
Zablokowany