A moze nowy dział ?

Tutaj czekamy na waszą inicjatywę...To co powinno być a niema , to co jest a nie powinno być etc.

Moderator: poco

GekonSiedem
Posty: 29
Rejestracja: 2013-03-27, 18:17
Lokalizacja: Stalowa Wola/Jastkowice
Kontakt:

A moze nowy dział ?

Post autor: GekonSiedem » 2013-04-02, 19:22

Siemanko, wiem denerwujecie się że jestem nowy i zakładam dużo postów.|
Ale mam pewnien pomysł, bo jak zauważyliscie dużo osób zadaje powtarzające się wielokrotnie pytania to może zrobić taki dział gdzie bedzie zatytułowany ,,Czesto zadwane pytania??" i w nim dać własnie takie posty.Jak uwarzacie ze robie bylo to usuncie ten post.
Wasyl
Posty: 478
Rejestracja: 2011-12-17, 13:57

Post autor: Wasyl » 2013-04-02, 19:31

nie jestem pewien... odpowiedzi na jakie pytania miałyby się tam znaleźć?
Czytaj forum, używaj szukajki, to nie boli. Przy okazji szukania można znaleźć wiele ciekawych rzeczy, może niepotrzebnych na chwilę obecną, ale pewnie w przyszłości się przydadzą, dobrze jest mieć ogólną wiedzę.
Zresztą nic nie przychodzi łatwo, chociaż ja uważam, że i tak na tym forum wszystko jest podane na tacy.

Ale przede wszystkim nie widzę możliwości, bo byłby kłopot z wyborem, które problemy są częstsze od innych i mają tam trafić?

Ale można by zastosować posty przyklejone, na zasadzie "wszystko o budowie gryfu" czy coś i w środku krótki opis i odnośniki do istniejących już tematów z konkretnymi problemami.
Tylko nie wiem czy jest sens i kto miałby to robić.

Uważam, że i tak można znaleźć tutaj to czego się szuka, nawet na zasadzie czytając forum jak książkę :D pare stron tematów na dział to nie jest dużo ;)

Tak sobie głośno myślę...

P.S. chyba nie ten dział --> sprawy forum
GekonSiedem
Posty: 29
Rejestracja: 2013-03-27, 18:17
Lokalizacja: Stalowa Wola/Jastkowice
Kontakt:

Post autor: GekonSiedem » 2013-04-02, 19:38

Wsumie chyba masz racje, że nie ten dział wgl zapomniałem o dziale ,,sprawy forum'' ale o tych przyklejonych postach to wsumie dobre rozwiązanie.Własnie przez to że zaczelem czytać forum ,,jak książkę'' to na ten pomysl wpadłem xd + kosz to wgl xd
GekonSiedem
Posty: 29
Rejestracja: 2013-03-27, 18:17
Lokalizacja: Stalowa Wola/Jastkowice
Kontakt:

Post autor: GekonSiedem » 2013-04-02, 19:56

Bardzo za to przepraszam i byłbym wdzięczny jakbyście mnie poprawiali.Mam dysleksję i nie jestem jakoś zbytnio z tego zadowolony i nie lubię jak tak ktoś tak do mnie podchodzi.Kto nie ma takiej wady nie wie jak to jest i nie wie jak to się objawia i wgl naprawdę jest to nie miła wada.
GekonSiedem
Posty: 29
Rejestracja: 2013-03-27, 18:17
Lokalizacja: Stalowa Wola/Jastkowice
Kontakt:

Post autor: GekonSiedem » 2013-04-02, 20:14

A ty czytasz ze zrozumieniem w 100 % .... to muszę przyznać.Jakbym nie miał rąk to też byś tak powiedział ?? Pomyśl trochę zanim napiszesz.I nie robię zmian tylko dałem pomysł, a tak ten dział jest zatytułowany co nam przyjdzie tylko do głowy.

[ Komentarz dodany przez: kombinat: 2013-04-02, 21:20 ]
Choć nie lubię zabawy w moderatora to Darek powiedział już wszystko na ten temat. Zamykam
Zablokowany