Ginące tematy

Tutaj czekamy na waszą inicjatywę...To co powinno być a niema , to co jest a nie powinno być etc.

Moderator: poco

Radar038
Posty: 99
Rejestracja: 2012-08-17, 11:40
Lokalizacja: Łódź

Ginące tematy

Post autor: Radar038 » 2012-12-06, 18:28

:?: Może czas mój na tym forum, został policzony i sam zacząłem odliczanie .

Nie wiedzieć czemu ,mam nie odparte wrażenie ,że cenzura na tym forum jest większa niż w stanie wojennym , panowie .
Administrator • Junior Admin • Moderator • Admin Team • Mod Team
Ogarnijcie trochę . Pana który kasuje nie wygodne tematy ,możenie to są wiadome dla niego sprawy i tematy , ale mogą być istotne dla początkującego

Ponoć jest to Forum Lutnicze . Osobiście lutników udzielających sie jest 2 słownie dwóch reszta to amatorzy próbujący .
Przepraszam wszystkich których uraziłem , ale mam wrażenie ,że co po nie którzy chcą się kisić we własnym sosie

Odnoszenie się do linku z tego forum, na zadane pytanie (po raz kolejny) przez kogokolwiek z uczestników tego forum , nie powinno być zamykane , lub co gorsza usuwane ? Moim zdaniem powtarzalność pytań w danym temacie daje nam możliwość , spojrzenia na nie innym światłem , jak na coś co wydaje się oczywiste .



Pozdrawiam
Drobnym Wiórkiem
Zenek_Spawacz

Post autor: Zenek_Spawacz » 2012-12-06, 20:14

A ja mam wrazenie , ze nie za bardzo wiem o czym mowisz... Jakie pytanie , kiedy , gdzie , o czym ? Albo konkretnie albo wcale , prosze...
Radar038
Posty: 99
Rejestracja: 2012-08-17, 11:40
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Radar038 » 2012-12-06, 20:58

Znalazłem w poczcie e-mail
Twój Post napisany przez Ciebie na: "Forum Lutnicze", został usunięty przez Administratora lub Moderatora.

Powód: Niski poziom intelektualny postu


Link do tematu:znalezione w e-mail




Temat: "Fornir"

Dział drewno temat Fornir .
Założonym przez Popika10, zresztą w tym temacie z panem Ryszardem mieliśmy małą ścinkę słowną
W galerii w temacie o moich postępach Popik też podał link o swojej pracy z fornirem .
Było i ni ma, jak w ruskim cyrku
Reasumując : dochodzę do wniosku że przy nie przychylnych postach , usuwany jest cały temat , w którym od początku do końca było rozpisane jak nie należy tego robić ( kleić forniru).

O ile dobrze pamietam to Wojtek z wa-wy też pozwolił sobie trochę zrugać pana Ryszarda,
ale chyba niektórzy na tym forum muszą mieć nieskazitelną opinię,co uważam za żenujące
Pozdrawiam
Drobnym Wiórkiem
donkirk24
Posty: 253
Rejestracja: 2010-04-18, 15:31

Post autor: donkirk24 » 2012-12-06, 23:17

A moje spostrzeżenie takie: Radar- osób dzialających w fachu jest więcej, można licząc że obecnie robią kilka instrumentów na dany okres czasu:) Dużo osób wraca do dłubania po latach; cennych rad nie skąpi 'poco'(chociaż nie chwalił się chyba jeszcze swoimi dziełami, lecz to chodząca encyklopedia:)) Ludzie od kilku lat szlifują wiedzę, aby po latach ją wykorzystać w 100%

A Ci laikowie, którzy przychodzą tutaj powinni już być moim zdaniem trochę obeznani... ale to takie moje spostrzeżenie... Ja zaczynałem od filmów z Tubki o budowie gitar, misek drewnianych xD a także szafek czy DIY build krzesła:D
Wasyl
Posty: 478
Rejestracja: 2011-12-17, 13:57

Post autor: Wasyl » 2012-12-06, 23:39

Przeczysz sobie, laikowie nie mogą być obeznani,
ja myślałem raczej, że to forum ma propagować ten jakże piękny, aczkolwiek NIESTETY! zanikający zawód, inaczej można by przecież uczynić to forum zamkniętym. Jak patrzę na tele Pinia czy JB Zenka to aż nosi żeby coś zrobić. :ślini się:
Awatar użytkownika
shopiK
Posty: 859
Rejestracja: 2012-06-01, 18:32
Lokalizacja: Łódź

Post autor: shopiK » 2012-12-07, 00:01

Temat forniru nie zniknął. Została jedynie zmieniona nazwa jak widzę (było "fornir" o ile pamiętam, a jest "klejenie forniru". Temat jest tutaj:
http://www.forumlutnicze.pl/viewtopic.php?t=1652

Widocznie silnik forum jest taki, że zamiast o zmianie poinformował o usunięciu. To się często zdarza. Wystarczyło poszukać chwilkę... A tu od razu: O laboga! (swoją drogą o labodze też jest temat tutaj: http://www.forumlutnicze.pl/viewtopic.php?t=1638).
Awatar użytkownika
Piniu
Posty: 2939
Rejestracja: 2011-02-15, 21:24
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Piniu » 2012-12-07, 07:50

Radar038 pisze:mam nie odparte wrażenie ,że cenzura na tym forum jest większa niż w stanie wojennym , panowie .
Administrator • Junior Admin • Moderator • Admin Team • Mod Team
Nie do końca. To że jest tyle grup użytkowników nie ma związku z moderowaniem forum. Grupy są po to,żeby nam było łatwiej zarządzać. Więcej tłumaczyć nie muszę. Zapewniam Cię,ze jest więcej fachowców lutnictwa na tym forum i, że nikt tu niepotrzebnie postów i tematów nie usuwa ;)
donkirk24
Posty: 253
Rejestracja: 2010-04-18, 15:31

Post autor: donkirk24 » 2012-12-07, 17:06

Wasyl pisze:Przeczysz sobie, laikowie nie mogą być obeznani,
ja myślałem raczej, że to forum ma propagować ten jakże piękny, aczkolwiek NIESTETY! zanikający zawód, inaczej można by przecież uczynić to forum zamkniętym. Jak patrzę na tele Pinia czy JB Zenka to aż nosi żeby coś zrobić. :ślini się:
Ale czy laik który nic nie wie o gitarze, zapytałby o np radius, wykonanie plyty rezonansowej czy czegoś innego??:D

Widzisz, musi znać przynajmniej podstawowe słownictwo aby zapytać o coś z czym ma problem(określenie części w gitarze po imieniu)
Radar038
Posty: 99
Rejestracja: 2012-08-17, 11:40
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Radar038 » 2012-12-07, 17:08

kombinat pisze: Te posty usunąłem ja. Wystarczający powód otrzymałeś w mailu.
Hmm interesujące , odkąd zarejestrowałem się na tym forum , piszesz pierwszy raz w odpowiedzi na mój post .
Wytłumacz mi proszę ,w jaki sposób wywnioskowałeś , że mój poziom intelektualny jest niski ?
skoro nigdy nie zamieniliśmy nawet jednego zdania na tym forum ( do dnia dzisiejszego )
Drobnym Wiórkiem
Radar038
Posty: 99
Rejestracja: 2012-08-17, 11:40
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Radar038 » 2012-12-07, 17:21

shopiK pisze:Temat forniru nie zniknął. Została jedynie zmieniona nazwa jak widzę (było "fornir" o ile pamiętam, a jest "klejenie forniru". Temat jest tutaj:
http://www.forumlutnicze.pl/viewtopic.php?t=1652

Widocznie silnik forum jest taki, że zamiast o zmianie poinformował o usunięciu. To się często zdarza. Wystarczyło poszukać chwilkę... A tu od razu: O laboga! (swoją drogą o labodze też jest temat tutaj: http://www.forumlutnicze.pl/viewtopic.php?t=1638).
Odpowiem krótko lecz rzeczowo , wszelkie zmiany mają za zadanie wprowadzić w błąd, lub co mniej spostrzegawczych przekierować na inną drogę
Drobnym Wiórkiem
Zablokowany