Krotki trzydniowy Ban !

Tutaj czekamy na waszą inicjatywę...To co powinno być a niema , to co jest a nie powinno być etc.

Moderator: poco

Zenek_Spawacz

Krotki trzydniowy Ban !

Post autor: Zenek_Spawacz » 2012-08-21, 15:50

Kolega glad123 zaczal zmieniac posty , robiac zamieszanie w dyskusjach.... tematy zaczynaja tracic sens gdy ktos probuje kasowac zlosliwie tekst. Ban narazie na trzy dni ale po konsultacji z zespolem adminow wszystko moze sie zmienic.
Awatar użytkownika
palisander
Posty: 1003
Rejestracja: 2009-04-17, 12:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: palisander » 2012-08-28, 10:56

On się już pod tym nickiem na forum nie pojawi zapewne. Wystąpi już w nowym ,,stroju i masce" , ale ja już wyczuwam tego gościa po paru zdaniach które napisze... Jest bardzo przewidywalny. Żadne IP mi nie potrzebne żeby się połapać kto się na forum zakrada... hehehehehe.... ;-)
podstawa to dokładność
Zenek_Spawacz

Post autor: Zenek_Spawacz » 2012-08-29, 23:00

Kolega Glad przyslal mi maila z pogrozkami oto on w calosci:
Witam . dlaczeego przywróciliscie moje posty które usunąłem , jesteście nie w porzadku , te informacje należą do mnie iżyczyłbym sobie ich usuniecia w przeciwnym wypadku tak bez kozery oddam sprawę do swojego prawnika , mówie poważnie .
pozdrawiam Glad123
Awatar użytkownika
palisander
Posty: 1003
Rejestracja: 2009-04-17, 12:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: palisander » 2012-08-30, 09:59

A ja myślałem, że szczytem bezczelności jest narobić komuś na wycieraczkę przed drzwiami, zapukać i poprosić o papier toaletowy... a tu proszę , kolega Glad czyli Bemol czy jak mu tam, przeskakuje wszelkie możliwe poprzeczki... Nic tylko podpuścić tych lutników których nazwiskami się tu publicznie posługiwał i wycierał sobie nimi buzię żeby jemu zrobili ,, koło pióra" ... A jest za co...

Cóż... jedna z najgorszych rzeczy na świecie jest aktywna głupota.
podstawa to dokładność
Awatar użytkownika
palisander
Posty: 1003
Rejestracja: 2009-04-17, 12:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: palisander » 2012-08-30, 10:06

A ja myślałem, że szczytem bezczelności jest narobić komuś na wycieraczkę przed drzwiami, zapukać i poprosić o papier toaletowy... a tu proszę , kolega Glad czyli Bemol czy jak mu tam, przeskakuje wszelkie możliwe poprzeczki... Nic tylko podpuścić tych lutników których nazwiskami się tu publicznie posługiwał i wycierał sobie nimi buzię żeby jemu zrobili ,, koło pióra" ... A jest za co... Może właśnie tak trzeba zrobić...? Niech go namierzą po IP i sprawa do prokuratora za pomówienia i oszczerstwa godzące w interesy , fachowość i kopetencje legalnie prowadzących pracownie lutnicze.

Odpisz mu Zenku, żeby Cię pocałował tam, gdzie na Dominikanie słońce nie dochodzi.

Cóż... jedną z najgorszych rzeczy na świecie jest aktywna głupota.
podstawa to dokładność
Wasyl
Posty: 478
Rejestracja: 2011-12-17, 13:57

Post autor: Wasyl » 2012-08-30, 11:55

Nie znam sprawy ale to jakieś dziecko... Ja bym to olał :-?
Awatar użytkownika
vintage
Posty: 158
Rejestracja: 2011-06-14, 09:59
Lokalizacja: Legnica

Post autor: vintage » 2012-08-30, 18:03

Nie trzeba po IP, przecież się ogłaszał jako firma Bemol:

"BEMOL" Adam Suszczewicz
76-200 Słupsk
ul. Witolda Małcużyńskiego 6 lok. 34
NIP 8392657666
telefon:798 871 846
ODPOWIEDZ