Pierwsze podejście do 7strunowca :)

Dyskusje i prezentacje projektów i planów

Moderator: poco

Awatar użytkownika
tomasszz
Posty: 321
Rejestracja: 2013-12-01, 01:39
Lokalizacja: Ciechanów
Kontakt:

Re: FlyingV NTB

Post autor: tomasszz » 2017-05-27, 16:37

No tak człowiek siedzi cicho bo 23godziny w warsztacie siedzi a koledzy już łacha drą Obrazek
Zrobione Obrazek i się na zlocie się pokazują.ObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
PiotrCh
Posty: 4398
Rejestracja: 2013-02-12, 00:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pierwsze podejście do 7strunowca :)

Post autor: PiotrCh » 2017-05-27, 16:59

Bo to się od środka czyta;)

Jak to możliwe, że już skończone? A co z wykończeniem?
pozdrowienia
Piotr
Awatar użytkownika
tomasszz
Posty: 321
Rejestracja: 2013-12-01, 01:39
Lokalizacja: Ciechanów
Kontakt:

Re: Pierwsze podejście do 7strunowca :)

Post autor: tomasszz » 2017-05-27, 17:04

PiotrCh pisze:Bo to się od środka czyta;)

Jak to możliwe, że już skończone? A co z wykończeniem?
KTM to moje inicjały wraz z drugim imieniem Obrazek ewentualnie można to czytać jako Kraszewski Tomasz Manufaktura ;) co do finiszu to korpusy mają dwie warstwy oleju a gryfy po jednej. 6ka raczej tak zostanie bo jest miło :] a w 7ce pewnie jeszcze jakieś udziwnienia wymyślę ;)

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Jerzy S
Posty: 531
Rejestracja: 2013-07-16, 12:06

Re: Pierwsze podejście do 7strunowca :)

Post autor: Jerzy S » 2017-05-27, 23:42

Jak KTM będzie znany szerokiemu światu (czytaj miliony obrotu) to firma motocyklowa pozwie Cię i będzie dupa.. A jakbyś zmienił na MTK - Manufaktura Tomasza Kraszewskiego, to i brzmi swojsko i nie kojarzy się z silnikami, i nikt się nie przyczepi :) Swoja droga ładny zestaw :)
Awatar użytkownika
tomasszz
Posty: 321
Rejestracja: 2013-12-01, 01:39
Lokalizacja: Ciechanów
Kontakt:

Re: Pierwsze podejście do 7strunowca :)

Post autor: tomasszz » 2017-05-28, 11:40

jurbassteck pisze:Jak KTM będzie znany szerokiemu światu (czytaj miliony obrotu) to firma motocyklowa pozwie Cię i będzie dupa.. A jakbyś zmienił na MTK - Manufaktura Tomasza Kraszewskiego, to i brzmi swojsko i nie kojarzy się z silnikami, i nikt się nie przyczepi :) Swoja droga ładny zestaw :)
Też o tym myślałem ale muszę to z moim osobistym adwokatem przedyskutować i sprawdzić czy mieli by podstawy do takiego pozwu bo z tego co wiem nie ma takiego prawa pozwalajacego zakazać komuś używania swojego nazwiska w dowolnej formie ;)
Ale mam to na uwadze.
Wersja MTK w wymowie brzmi z kolei jak EMTEK czyli producent nośników danych Obrazek

Dzięki serdeczne. Zestaw generalnie miał spore zainteresowaniena zlocie. Chlopaki z kapeli Wysokie Stężenie Bluesa wpadli do mnie i ograli. Sporo pozytywnych opinii od obcych ludzi. Miłe i motywujące. Teraz trzeba ogarnąć zakolejkowane serwisy i pomyśleć nad kolejnym projektem :)

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
ODPOWIEDZ