Propozycja współpracy/Szukam testerów

Tu można zareklamować swoje wyroby / pracownie / warsztaty / usługi.

Moderator: Jan

Bemol
Posty: 100
Rejestracja: 2012-01-07, 16:32
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Propozycja współpracy/Szukam testerów

Post autor: Bemol » 2012-01-09, 21:12

Chciałbym poprosić Was - Użytkowników jak i Administratorów oraz Moderatorów o pomoc w tworzeniu finalnych/nowych wersji moich przyszłych i już istniejących produktów/projektów.
Polegało by to na tym, że do któregoś z Was wysyłał bym jakiś określony produkt.Następnie Osoba ta testuje, pisze RZETELNĄ OPINIĘ bez żadnego słodzenia i owijania w bawełnę i ew. wnosi o jakieś poprawki ja opłacam najtańszą możliwą przesyłkę zwrotną pocztą polską.Osoba testująca będzie miała prawo do ew. zakupu produktu w wyjątkowo promocyjnej cenie (niemal po kosztach).

Są chętni ??

A może macie jakieś typowania co do produktu jaki byłby Wam potrzebny ?? Ja jestem w stanie wyprodukować niemal wszystko jeśli chodzi o szeroko pojęty osprzęt szczególnie elektroniczny, choć mam też np. dostęp do dobrej bazy maszynowej do obróbki metali.

Piszcie propozycje, a może ktoś chce reklamować jakiś produkt wśród znajomych muzyków? Jestem otwarty na wszelką współpracę.
Zenek_Spawacz

Post autor: Zenek_Spawacz » 2012-01-09, 21:19

Bemol !
Boj sie boga , zaraz sie ktos napisze , ze potrzebuje toster sterowany mikroprocesorowo....
Chciałbym poprosić Was - Użytkowników jak i Administratorów oraz Moderatorów o pomoc w tworzeniu finalnych/nowych wersji moich przyszłych i już istniejących produktów/projektów.
Pokaz co masz gotowego do przetestowania...
popik10

Post autor: popik10 » 2012-01-09, 21:23

To nie takie proste jak mniemam.
Żeby coś porównać trzeba mieć z czym.
Jeśli proponujesz do porównania np. preamp to też trzeba mieć ich kilka żeby zrobić test.
Mnie interesuje np. most - każdy rodzaj byle by w całości stalowy - i generalnie wpływ materiału z jakiego jest wykonany na brzmienie gitary - stopy aluminiowe pomijam.
Pozdrawiam
Bemol
Posty: 100
Rejestracja: 2012-01-07, 16:32
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: Bemol » 2012-01-09, 21:30

Póki co mogę zaproponować preamp uniwersalny mogący współpracować z każdym instrumentem posiadającym pickupy elektromagnetyczne, jako końcówka mocy może służyć dowolny wzmacniacz mocy mający wejście line/aux gramofonowe/magnetofonowe.
Jeszcze jeden preamp do pickupów piezo i mikrofonowych.Kilka efektów gitarowych głównie phasery i efekty typu auto-wah oraz dwa distortiony do mega-ciężkiego łojenia.
Teraz opracowywuje linię pickupów.Preampy i efekty gitarowe mam gotowe i już dawno wdrożone ale muszę przygotować jakąś cieszącą oko obudowę, chyba że chcecie testować je w roboczej prostej obudowie bez zbędnych bajerów ??

Wersje finalne do testów przedstawię tak do końca tego miesiąca.

Tak więc jeśli ktoś się piszę to proszę zgłaszać swoją chęć.
Również jeśli ktoś ma jakiś pomysł co do urządzenia które miało by wzięcie w branży
muzycznej nie tylko gitarowej to proszę pisać do mnie, jeśli ktoś jest w stanie załatwić jakieś konkretne zlecenie/a to podzielę się sprawiedliwie zyskami.Jestem w stanie wyprodukować wiele różnych rzeczy, robiłem już całe wzmacniacze typu combo/head
systemy nagłośnień do b. nietypowych instrumentów i inne takie...
Awatar użytkownika
Piniu
Posty: 2939
Rejestracja: 2011-02-15, 21:24
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Piniu » 2012-01-09, 21:40

Ja zgłaszam gotowość do testowania efektów. Obiecuję,że postaram się opisać jak umiem ;)
Bemol
Posty: 100
Rejestracja: 2012-01-07, 16:32
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: Bemol » 2012-01-09, 21:41

Dziękuję , bardzo mi miło.Tak jak pisałem myślę że pod koniec miesiąca już wyślę coś do testów.
popik10

Post autor: popik10 » 2012-01-09, 21:42

Mnie by ewentualnie interesował preamp do piezo. Jestem skłonny zakupić nawet kilka przystawek w średniej cenie.
Pozdrawiam
Bemol
Posty: 100
Rejestracja: 2012-01-07, 16:32
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: Bemol » 2012-01-09, 21:46

Ok, jakie funkcje miałby mieć ten preamp ? Ilu punktową korekcję ? Do jakich instrumentów miałby być stosowany ? Ten preamp jako osobne urządzenie czy moduł do zamocowania w korpusie instrumentu ? Średnia cena z pickup to jaka ?? Jakich pickupów potrzebujesz ? Jaki design ?? Mogą być obudowy z ładnego drewna ?
popik10

Post autor: popik10 » 2012-01-09, 21:58

Ja jestem zainteresowany preampem do elektrycznego kontrabasu.
Pozycja przystawki w mostku. Optymalnie - wyjście słuchawkowe
,regulacja tonów, regulacja głośności.
Obudowa nie ma znaczenia - zabudowa wewnątrz instrumentu.
Pozdrawiam
Bemol
Posty: 100
Rejestracja: 2012-01-07, 16:32
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: Bemol » 2012-01-09, 22:07

A jaki osprzęt do tego kontrbasu robisz ? będziesz miał klasyczny podstawek ? Podaj wymiary max. płytki preampu, chcesz tylko regulację głośności wyjściowej i jedno pokrętło "TONE" ?? Nie chcesz mieć możliwości regulowania poziomu sygnału samej przystawki ?
Określ to dokładniej i napisz mi na priv obgadamy sprawę .

[ Komentarz dodany przez: kombinat: 2012-01-09, 22:15 ]
Dokładnie - z takimi rzeczami na priv, bo zrobiliście sobie tutaj niezły chat.
Następne pomysły proszę obgadywać z chętnymi na priv, a potem można tutaj zamieścić info jaki projekt jest w toku, tak aby inni wiedzieli i też być może skorzystali.
Oczywiście dalej można tutaj pytać ogólnie - ale szczegółowe rozważania ---> priv.
ODPOWIEDZ