Gitara stratocaster i inne

Tu można zareklamować swoje wyroby / pracownie / warsztaty / usługi.

Moderator: Jan

m4341
Posty: 5
Rejestracja: 2013-11-26, 10:48
Lokalizacja: polska

Gitara stratocaster i inne

Post autor: m4341 » 2013-11-26, 10:57

posiadam rozwiązania gitary która wydaje dźwięk jak wzruta.pl użytkownik m4341, chętnie podejmę się współpracy z lutnikami chcącymi osiągnąć podobny efekt.
jan
Awatar użytkownika
shopiK
Posty: 859
Rejestracja: 2012-06-01, 18:32
Lokalizacja: Łódź

Post autor: shopiK » 2013-11-26, 13:58

Enigmatyczny post - i to delikatnie powiedziane.

Skoro zajmujesz się dźwiękiem instrumentów, to chyba wiesz, że lepiej się słucha na dwóch kanałach (lewy i prawy). No i utopić wszystko w pogłosie, to kiepski pomysł na prezentację dźwięku.

Ten post to żart?
poco
Moderator
Posty: 4626
Rejestracja: 2010-12-06, 14:36
Lokalizacja: Blok Dobryszyce

Post autor: poco » 2013-11-26, 16:41

Tym postem sugerujesz kolego, że da się uzyskać seryjna produkcję gitar o takim samym brzmieniu? Byłby to skok raczej w XXII w, bo dotychczas, o ile mam na ten temat wiedzę, nikomu się to nie udało. Tak w przypadku elektryków jak i innych opcji.
Ale Polak potrafi . Popraw ten link do wrzuty, bo coś nie chce wchodzić. Może mnie tylko?
Nadto lutnicy, a my na forum takowymi nie jesteśmy maja swoje rozwiązania i niechętnie dzielą się wiedzą na te tematy.
Tak, że swoja ofertę musisz dostosować do forumowiczów, a jeżeli masz rozwiązanie typu patent, to raczej zwróć się do firm potentatów. Nie zmienia to faktu, że chętnie zapoznamy się z Twoimi osiągnięciami i dokonaniami. Może znajdzie się wśród nas naśladowca i rozsławi pomysł.
Zatem czekam na coś konkretnego od strony technicznej, a nie enigmatycznej.
Pozdrawiam, Ryszard
via vita curva est
popik10

Post autor: popik10 » 2013-11-26, 17:55

A mnie się wydaje że kolega chce domenę sprzedać wzruta.pl i nabija linki po to żeby cenę podnieść.
Nadmienię tylko, że nie ma takiego serwisu.
Cwaniactwo takie.
Pozdrawiam
m4341
Posty: 5
Rejestracja: 2013-11-26, 10:48
Lokalizacja: polska

Post autor: m4341 » 2013-11-27, 09:01

No chciałem podziękować firerowi tej strony, że nie potraktował mnie z buta chociaż mógł.
Nie jestem pracownikiem wrzuta ale gdzie mam zamieścić plik? Pragnę donieść, że gitara ma dźwięk barwę i pozostałe parametry wyższe niżli amerykańskie mandoliny wiem co mówię i mogę nagrać profesjonalne brzmienie chociaż co wtedy mówił by ktoś że za tym stoi jakaś korporacja. Nie jestem singlem w temacie i jak pisałem podepnę swoje rozwiązanie do każdej gitary z drewna na pewno będzie grać . Ale darmo skóry nie sprzedam bo 20 lat mnie to kosztowało . Wiec jak macie na myśli drogie instrumenty to je mogę poprawić dźwiękowo.
Kto ma chęć przetestować gitarę najbliżej mam Wrocław .
jan
popik10

Post autor: popik10 » 2013-11-27, 09:31

No chciałem podziękować firerowi tej strony, że nie potraktował mnie z buta chociaż mógł.
Proszę zatem być dokładnym i podawać dokładne informacje.
Jak wspomniałem nie ma takiego serwisu "wzruta.pl", a domena jest na sprzedaż.
W pewnym sensie sam kolega jest sobie winien bo wystarczyło podać link do nagrania.

Forum cały czas atakowane jest różnymi akcjami marketingowo-sprzedażowymi stąd nasza asekuracja.

Proszę zatem o podanie linków do nagrań lub prezentacji, nie każdy korzysta z w/w serwisy i nie każdy będzie wyszukiwał użytkownika.
PS.
Plik z tego co wiem można zamieścić i na forum.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 2013-11-27, 09:32 przez popik10, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
PiotrCh
Posty: 4398
Rejestracja: 2013-02-12, 00:04
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: PiotrCh » 2013-11-27, 09:32

m4341:

o co ci kolego chodzi? Twoje pliki na wrzuta brzmią jak test multiefektu. Napisz merytorycznie co poprawiasz, jakie parametry i w jaki sposób, tajniki możesz zachować dla siebie. A może dla niektórych z nas to nie poprawa tylko regres? Strat brzmi jak strat, co tu poprawiać?
ehh
pozdrowienia
Piotr
m4341
Posty: 5
Rejestracja: 2013-11-26, 10:48
Lokalizacja: polska

Post autor: m4341 » 2013-11-27, 10:54

Najmocniej przepraszam ale mam taka wadę z przestawianiem liter . Ma być wrzuta .
Moje niestety dokonania mogą się podobać lub też nie, jest to moja propozycja dźwięku i jest jak najbardziej powtarzalna .Na pewno macie swoje rozwiązania i nie będę dyskutował na ich temat . Pracowałem właśnie nad uzyskaniem dobrej współpracy gitary z tanimi prze sterami i multi efektami i jak mi się wydaje uzyskałem zadawalający efekt. Da się na tym zarobić to dobrze jak nie to też dobrze . Przepraszam za błędy.
jan
Awatar użytkownika
PiotrCh
Posty: 4398
Rejestracja: 2013-02-12, 00:04
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: PiotrCh » 2013-11-27, 11:34

Kolego,
powiedz w końcu o co chodzi, bo nic jeszcze nie napisałeś. Jakie dokonania? Co ma być powtarzalne? Te próbki dźwiękowo nie dają odpowiedzi - żadnych. Brzmi to tak jak brzmi stratocaster s włączonym multiefektem, nic więcej
pozdrowienia
Piotr
m4341
Posty: 5
Rejestracja: 2013-11-26, 10:48
Lokalizacja: polska

Post autor: m4341 » 2013-11-27, 15:12

Nie wiem po co zacząłem temat ale chodzi o to że uzyskałem dobry dźwięk , barwę ,atak i wybrzmiewanie i jeżeli się spodoba to mogę go powielić w Państwa produkowanych instrumentach jak nie to trudno pozdrawiam
jan
poco
Moderator
Posty: 4626
Rejestracja: 2010-12-06, 14:36
Lokalizacja: Blok Dobryszyce

Post autor: poco » 2013-11-27, 15:23

Trudno rozmawiać o konkretach, czy o przedmiocie dyskusji, jeżeli ich nie ma!
Dywagacje w rodzaju "wiem, nie powiem", to enigma, to nie na tym forum. Nie ma tematu/konkretu, nie ma rozmowy. Stąd decyzja, czy podzielić się z forumowiczami, czy może są niegodni Twoich wysiłków pozostawiam Tobie. Zawsze możesz szukać słuchaczy/nabywców rozwiązania i wielbicieli Twojego talentu na innym forum.
Jeżeli się nie określisz, uznam temat za zamknięty.
Pozdrawiam, Ryszard
via vita curva est
Zablokowany