co można popsuć!

Tu rozmawiamy na tematy drewniane

Moderator: poco

poco
Moderator
Posty: 4626
Rejestracja: 2010-12-06, 14:36
Lokalizacja: Blok Dobryszyce

co można popsuć!

Post autor: poco » 2012-08-22, 15:20

Zalała mnie krew kiedy się dowiedziałem, że taki kawał materiału został bezpowrotnie zamieniony w opał. :shock: Chciałem to kupić i byłbym umoczył 4 litery.
http://allegro.pl/drewno-klon-cukrowy-p ... 72667.html
Znajomy zajmujący się pozyskiwaniem drewna na instrumenty mieszkający w pobliżu zrobił rozeznanie tzw. "razwietka bajom" i okazało się, że drewno w korze i na słońcu przeleżało od kwietnia. Drewno uległo zaparzeniu i już widać robotę pleśniaków.
Kurde ile wiosełek można by było wystrugać z takiego kloca!, a tak pójdzie z dymem.
Bezmyślność ludzka nie zna granic, a może nie tyle ona, co niewiedza.
Popatrzcie sobie trochę co Was ominęło i podenerwujcie się razem ze mną. A co, tylko ja mam mieć nerwy zszarpane? :mrgreen:
A myślałem już ilu chętnych z forum by zakupiło materiał po cenie normalnego drewna i jak byli by uchachani!
Pozdrawiam, Ryszard
via vita curva est
Awatar użytkownika
palisander
Posty: 1003
Rejestracja: 2009-04-17, 12:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: palisander » 2012-08-22, 19:23

Na plecy lub na ,, bitkę" i do domu.... hehehehe... coś tam się wytnie z tego jeszcze. Pleśniaki pewnie tylko na wierzchu tylko...

Oczywiście żart. Osobiście wolę zakup drewna rozciętego. Tutaj gabaryt taki , że litości. mam nadzieję, że chociaż syropu klonowego dało litry do gofrów... hehehehehe. :-D
podstawa to dokładność
ODPOWIEDZ